GTA 5 nasıl hızlı para kazanılır?

GTA 5 nasıl hızlı para kazanılır, oyun kılavuzunun bu bölümü zengin olmak için en iyi fikirleri açıklıyor. GTA 5’te bir milyoner olmak nasıl da Heists yapıyor ve borsa yatırım yaparak nasıl kazanılıyor bunun yöntemlerini açıkladık.

-Genel bilgi

-Soygunlar

-Zırhlı Minibüsler

-Hırsızlık

-Borsa

-Diğerleri

Genel bilgi

GTA 5 ‘i çok az parayla veya hiç parayla başlatmazsınız, bu da satın alma seçeneklerinizi çok sınırlar. Ancak, hesabınıza hızlıca birkaç sıfır eklemenin birkaç yolu vardır.

GTA 5 Tekneler nasıl kullanılır?

Soygunlar

Fazladan para kazanmanın en bariz yolu hırsızlığa başlamaktır . Ekibinizi her topladığınızda, becerileri çok farklı olan birkaç aday arasından seçim yapabilirsiniz. Daha iyi beceriler, görev sırasında daha az karmaşıklık, ama aynı zamanda masaya daha fazla para koymanız gerekir.

Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, daha kötü adaylar her soygunla yeteneklerini geliştirecekler, ancak aynı zamanda düşük mali taleplerini de koruyacaklar. Yani en ekonomik olanı, en ucuz yoldaşları seçmektir. Görevler genel olarak daha karmaşık olacaktır, ancak çok fazla hissetmemelisiniz.

Örneğin, ilk soygun sırasında, en zayıf sürücüyü seçtiğinizde, nereye gideceğiniz, kanalizasyondaki daha kötü motosikletler ve bundan sonra küçük durma talimatları alamazsınız, ancak bunu yapmalısınız. En kötü nişancı onu ezip para kaybettirecek, ancak onları Franklin olarak toplayacaksınız, yani kaybetme yok. BT görevlisini seçmek, tüm vakaları yağmalamak için ne kadar zamanınız olduğunu belirler ve para ayırmamanız gereken tek mürettebat üyesidir, çünkü sizin ne kadar nakit para vereceğinize o karar verir.

Bir sonraki soygunlarda aynı yoldaşları kullanabilirsiniz ve daha iyi olmaları gerekir. Ancak, daha büyük bir mücadeleye hazır olup olmadığınıza kendiniz karar vermelisiniz – eğer öyleyse, gelirinizi büyük ölçüde artıracaksınız.

Zırhlı Minibüsler

Etrafta dolaşırken, içinde çok para olan zırhlı kamyonetlerle karşılaşmalısınız. Tepki süresine bağlı olarak, korumaları minibüse binmeden önce veya sonra ortadan kaldırabilirsiniz. Ama sizi tespit ederlerse, kaçarlar ve kovalamaya başlamanız gerekir.

Aracı devraldığınızda arka kapıyı açmanız gerekiyor. Örneğin, bir Yapışkan Bomba kullanabilirsiniz, ancak av tüfeği de bunu yapacaktır. Kapının tam ortasındaki kilidi hedefleyin. Açtığınızda para kazanırsınız. Miktarı değişkendir, ancak yaklaşık beş-altı bin olmalıdır. Ayrıca polise dikkat edin, çünkü 2 yıldızlı Aranıyor seviyesine sahip olacaksınız. Öyleyse önce ondan kurtulun ve sonra parayı toplayın.

Hırsızlık

Her standart suçlu gibi, dükkana girebilir ve sahibinden tüm parayı çalabilirsiniz . Büyük miktarlarda olmayacak, ancak cüzdanınıza birkaç ek dolar girmelidir.

Dükkana girdiğinizde, sahibine nişan alın ve parayı boşaltmaya başlar. Bazen, tezgâhın altına gizlenmiş bir tüfeği olabilir, bu yüzden önce onu öldürmeniz ve sonra ona ateş ederek parayı açmanız gerekir. Öyleyse, etrafa bakın – başka nakit de olabilir.

Doğal olarak, bundan sonra kuyruğunuzda bir polis olacak , bu yüzden dükkanın önünde hazır bir arabanız olmalı veya en azından saklanabileceğiniz bir yer almalısınız.

Benzin istasyonlarından, süpermarketlerden ve likör dükkanlarından çalabilirsiniz. Sen olamaz silahını dışarı alabilir giyim mağazaları ve Ammu-Nation, çalmak.

Borsa

Borsada oynamak, hangi hisseleri seçeceğinizi biliyorsanız, size güçlü miktarda dolar verebilir . Oyunda, meydana gelebilecek büyüme ve düşüşleri duyacaksınız, bu yüzden onları dikkatlice dinleyin (net bir şekilde duymazsanız, her zaman seçeneklerde kontrol edebilirsiniz) ve ardından uygun hisseleri satın alın.

En büyük altın damarı Franklin’dir ve Lester için şirket başkanlarını öldürür . Bu yüzden göreve başlamadan önce, saldırdığınız şirketin tersine şirkete yatırım yapın (her üç öldürme için tekrarlayın). Menkul Kıymetler Borsası ile ilgili bölümde daha detaylı bilgi.

Diğerleri

Ayrıca ikincil görevler, etkinlikler, etkinlikler ve satın alma şirketlerinden de para kazanabilirsiniz. Yarışlara katılın, taksi çalın ve taksi şoförü olun, hırsızları yakalayın, koleksiyon ürünleri bulun (Chop’u yanınıza almayı unutmayın) veya basitçe sokaktaki insanlara saldırıp paralarını alın. İkinci durumda, ATM’lerdeki insanlarla ilgilenmelisiniz, çünkü rastgele kişilerden daha fazla paraya sahip olmaları gerekir.

Büyük miktarda nakit olmayacak (düzinelerce, bazen birkaç yüz dolar), ancak oyunun başında bir şey. Sonunda: Unutmayın, para kazanmanın en kolay yolu onları kurtarmaktır. Silah satın almayın – birisinden alın. Araba satın almayın, çalın. Parayı yalnızca ihtiyaçlara harcayın. Ek olarak, Ammu-Nation’da% 15 indirim de alabilirsiniz – atış poligonundaki tüm zorlukları tamamlamanız gerekir.