GTA 5 Borsa nasıl oynanır?

GTA 5 borsa oyun kılavuzunun bu bölümü borsayı açıklamaktadır . Temel adımları açıklıyor ve doğru kararlar vererek , yani piyasayı manipüle ederek ve en karlı olduğunda hisse satın alarak GTA 5’te nasıl multimilyoner olunacağına dair tavsiyelerde bulunuyoruz.

-Grand Theft Auto 5’te borsa hakkında temel bilgiler

-Borsada para kazanmak

Borsada oynamak para miktarınızı çok kolay bir şekilde artırabilir. İnternet üzerinden Menkul Kıymetler Borsasına erişim elde edersiniz . Bunun için bilgisayar veya cep telefonu kullanabilirsiniz.

GTA’daki Menkul Kıymetler Borsası gerçek gibi çalışır. Hisse senetlerini alabileceğiniz en ucuza satın alıp alabileceğiniz en yüksek fiyattan satmaya çalışıyorsunuz. Oyun İçi Hisse’nin iki endeksi vardır: oyun içi ve eylemlerinize bağlı olarak, LCN ve Rockstar Social Club aracılığıyla tüm oyunculardan etkilenen BAWSAQ. BAWSAQ’ın konsolunuza internet bağlantısı gerektirdiğine dikkat edin .

BAWSAQ, çalışma şekli nedeniyle çok daha öngörülemez, ancak genel olarak, eğer bir şey yükselmeye başlarsa, oyuncular gerçeği fark etmeye başladıkça ve bu belirli hisseleri satın aldıkça yükselip yükseleceğini varsayabilirsiniz. Tabii ki, durumu kontrol etmeli ve fiyatı gözlemlemelisiniz, çünkü belirli bir anda düşmeye başlayabilir.

İtibariyle LCN , bu kontrol etmek ve ondan $ büyük miktarda almak çok kolaydır. Gerçekleştirilen eylemlere bağlı olarak eylemler yukarı veya aşağı gider. Bununla ilgili bilgiler çeşitli diyaloglarda ve radyoda bulunabilir. Hazır olduğunuzda çok fazla gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca, her karakterin ayrı hissesi olduğunu unutmayın, bu yüzden herhangi biri artarsa, üçü için de satın alın.

Oynarken, genel bir yükselme ve çökme eğilimini fark edebilirsiniz . Çizelgeleri izleyin. Herhangi bir şirket değerini artırıp sonra düşüşe geçerse, bu oldukça iyi bir şanstır, yeniden yükselecektir. Genel olarak, pazar çok kırılgan olduğundan ve birkaç dakika içinde tamamen değişebileceğinden, hisseleri çok uzun süre tutmamalısınız. Ayrıca tüm parayı yatırmamalısınız ve yatırılanlar yükseleceğine inandığınız birkaç şirket için bölünmüş durumda.

GTA 5 Tekneler nasıl kullanılır?

Borsada para kazanmak

Hisseleri, çoğunlukla Lester için yapılan Franklin’in ikincil görevleri sayesinde manipüle edebilirsiniz. Lester, ölümleri rakiplerinin paylarını artıracak olan belirli şirket başkanlarını öldürmenizi emredecek. Böyle bir göreve başlamadan önce, daha da fazlasını elde etmek için çok para biriktirmeye değer. Göreve başlamadan önce tüm karakterler için hisse satın alın , çünkü başladığınızda karakteri değiştiremezsiniz. Görev tamamlandıktan sonra hisselerin on saat içinde yükselmesi gerekiyor. Sonra sat, onları çok uzun süre tutmamaya dikkat et çünkü fiyat bir süre sonra istikrar kazanmaya başlayacak.

İşte satın almanız gereken hisse senetlerinin detaylı listesi :

Hotel Assassination – Betta Pharmaceuticals’ın BAWSAQ’daki hisselerini satın alın;

Çok Hedefli Suikast – Debonaire Cigarettes LCN’deki paylaşımları.

Vice Assassination – BAWSQ’da meyve paylaşımları;

Otobüs Suikastı – BAWSQ’da Vapid. Hisse senetlerini yalnızca görevden SONRA satın alın ;

İnşaat Suikastı – Gold Coast LCN’deki hisseleri.

İsterseniz sabote edilen şirketin hisselerini de en ucuza satın alabilirsiniz. Örneğin, Çok hedefli Suikastta yukarı Debonaire hisseleri yükselecek ve Redwood hisseleri düşecektir. Debonaire sattığınızda, Redwood’u çok ucuza satın alabilirsiniz. İki gün içinde fiyatları da normale döner. Ardından, çift kar için satın alabilirsiniz.

Lester misyonunun yanı sıra, belirli hisseleri satın alarak ve rakip şirketin mülklerini yok ederek Hisse Senedi’ni manuel olarak da manipüle edebilirsiniz . Burada rakipleriyle bağlantılı şirketleri görebilirsiniz:

-Bilkington – Dolar Hapları

-Burgershot – Up-An-Atom

-Clucking Bell – Taco Bombası

-Soğuk Fasulye – Fasulye Makinesi

-ECola – Kuru üzüm

-FlyUS – AirEmu

-Postaya Git – Operasyon Sonrası

-Labirent Bankası – Özgürlük Bankası

-Pisswasser – Kaydedici

-Radyo Los Santos – Dünya Çapında FM

-Redwood Sigaralar – Debonaire Sigaralar

-Katliam, Katliam ve Katliam – Bullhead

Yukarıda listelenen şirketlerden birinin mülklerini yok etmek, rakibin hisselerini artırıyor. Örneğin, FlyUS hisseleri satın alabilir ve ardından havalimanına gidebilir ve AirEmu logosuyla işaretlenmiş her şeyi imha edebilirsiniz. Lester görevlerinde olduğu gibi, AirEmu hisselerini ucuz olduklarında da satın alabilir ve fiyatlarının tekrar yükselmesini umabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://www.neoldu.com/gta-5-hileleri-38881h.htm