Counter Strike SMG ve Özellikleri 2021

Counter Strike SMG: Terörle Mücadele için mevcut en ucuz SMG, maalesef, özellikle kısa aralıklarla ateşlendiğinde yanlışlığı ile karakterize edilir. Uzun bir atış yaparken, geri tepmeyi önlemek için silahın namlusunu hafifçe aşağı çekmeniz gerekir. Bir süre sonra mermiler biraz sola ve sonra sağa dağılarak belirgin bir T şekli oluşturacaktır. Counter Strike SMG MP9’un zırh delmesi çok zayıf olduğundan, ateş ederken daima kafaya nişan almayı unutmayın . MP9 kısa mesafelerde kullanıldığında en iyi şekilde çalışır.

PP-Bizon

Kesinlikle COUNTER STRİKE SMG’LER  ailesinin en kötü silahı. PP-Bizon o hasarın neredeyse önemsiz miktarlarda başa yapım çok zayıf zırh penetrasyon sahiptir. Eğer hesaba daha çok daha yararlı daha maliyeti gerçeğini aldığımızda UMP-45 , o kadar bariz hale gelir PP-Bizon Hiç satın alma düşünmelisiniz bir silah değil.

İLGİLİ: Counter Strike Wingman Modu Güncel 2021

MP7

Mermi dağılımı söz konusu olduğunda MP9’dan çok daha iyi doğruluğa ve çok daha iyi stabiliteye sahip bir silah . Bu, MP7’yi hem kısa hem de orta mesafelerde etkili bir silah haline getirir .

UMP-45

Benzer şekilde, karşı mp7 , UMP-45 teklifler iyi doğruluk ve kararlılık. Bu nitelikleri sayesinde, UMP-45 hem kısa hem de orta mesafelerde etkili bir şekilde kullanılabilir. Yukarıda bahsedilen silahların ikisini de karşılaştırdığınızda, UMP-45’in MP7’den 500 $ daha ucuz olduğu ortaya çıkıyor ve ayrıca daha fazla hasar veriyor ve bu da onu ana ateşli silahınız için daha iyi bir seçim haline getiriyor.

P90

P90 SMGS en pahalı. Büyük bir şarjöre, yüksek ateş oranına ve düşük ağırlığa sahiptir ve savaş alanında çok hızlı hareket etmenizi sağlar. Ne yazık ki, zırhsız bir rakibin kafasına vurursanız, yalnızca tek bir atışla öldürmenize izin verir. Bu ateşli silahın bir başka kusuru, şarjörünüzde yeterli cephane olmayan açık bir alanın ortasında yakalanırsanız sonuç olarak ölümcül olabilen uzun yeniden yükleme süresidir. P90 kısa ve orta mesafelerde kullanıldığında en iyi şekilde çalışır. Bu silahın geri tepmesi çok kolay kontrol edilebildiğinden, tek ve sürekli patlamayla ateşlendiğinde en etkilidir.