Counter Strike Görev 2 Yakın ve Kişisel Olarak Gönderildi

Counter Strike Görev 2 Yakın ve Kişisel Olarak Gönderildi: Amacınız XM1014 kullanarak 15 öldürme yapmaktır . Beklenebileceği gibi, XM1014 yakın mesafeli çatışmalarda en iyi şekilde çalışır, çünkü atışlar uzun menzilli çatışmalarda işe yaramaz olan genişletilmiş geri tepmeye sahiptir. Rakiplerinizle başa çıkmanın en iyi yolu köşelerin arkasına saklanmak ve gelen düşmanla ilgilenmektir. Yakın menzil, tek bir patlamayla bir rakibe bakmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, maksimum etkililik için üst gövdeyi hedefleyin. Aşağıda iki avantajlı pusu konumu bulabilirsiniz.

İLGİLİ: CSGO El Bombası Kılavuzu Güncel 2021

Bu köşenin ötesinde, güverte boyunca dar bir geçitle biten bir dizi merdiven bulabilirsiniz. Köşeden bakabilir ve yaklaşan kimse olup olmadığına bakabilirsiniz. Herhangi bir hareket fark ettiyseniz, ilk konumunuza dönün ve düşman görünene kadar bekleyin. Hedefinizi ortadan kaldırmak için yakın mesafeden tek bir atış yeterli olacaktır. Dahası, sola döndürmek, rakibinizin de kullanabileceği ikinci koridorda gözlerin olmasını sağla

ÖZET

Merdivenleri tırmanmak sizi bir seyir noktası olarak da hizmet verebilecek alçak bir balkona götürür. Birini fark ettiyseniz, onu kolayca ortadan kaldırmak için balkondan atlayın ve köşenin arkasında bekleyin.