GTA 5 Tekneler nasıl kullanılır?

GTA 5 Tekneler nasıl kullanılır kılavuzunun bu bölümü, teknelerin ve diğer deniz taşıtlarının nasıl doğru şekilde kullanılacağına ilişkin temel ipuçlarını içerir . Ayrıca size satın alınan teknelerin GTA 5’te nerede saklanacağını da söylüyoruz.

Tekneleri tutmak için, yanaşabilecekleri bir yere, yani marinalara ihtiyacınız var. Marinalar, herhangi bir karakterin sahip olduğu tekneleri oyunda tutmanın tek yoludur. Sadece bir tane var, La Puerta’da Puerto Del Sol. 75 bin karşılığında satın alabilirsiniz (her karakter için ayrı). Çalınan bir yatı saklamak veya çevrimiçi olarak satın almak istiyorsanız çok önemlidir.

GTA 5: Uçaklar helikopterler – nasıl kullanılır?

Kontrolün kendisi kolaydır ve araba kullanmaya benzer, bu yüzden sorunlu olmamalıdır. Daha büyük tekneler söz konusu olduğunda çeviklikle ilgili sorun yaşayabilirsiniz, bu nedenle dar kanallardan geçmeyi planlıyorsanız bunu göz önünde bulundurun. Sol çubuğu ileri geri hareket ettirerek, geminizin pruvasını alçaltabilir veya yükseltebilirsiniz, bu da daha uzun sıçramaları mümkün kılar. Dahası, su scooterları veya denizaltı gibi bazı daha küçük makineler, konsola bağlı olarak uygun tamponlara veya L1 / R1’e basarak hızlı bir şekilde sola ve sağa dönebilir .