GTA 5 Michael Uzmanlık ve Beceriler

GTA 5 Michael oyun kılavuzunun bu bölümü, oyundaki üç oynanabilir karakterden biri olan Michael’ın ayrıntılı bir açıklamasını açıklıyor . Franklin’in GTA V’deki yeteneklerini ve onun için ayrılmış benzersiz oyun öğelerinin neler olduğunu öğreniyorsunuz.

GTA 5 Michael, federal hükümetle anlaşma yapan ve kraliyet tanığı olan kırklı yaşlarında eski bir soyguncu. Kişisel bilgilerini değiştirdikten sonra, Los Santos’un lüks semtlerinden birine yerleştirildi. Michael’ın karısı ve çocukları ile ilişkileri kötü olduğu için, en hafif deyimiyle, önceki mesleğine geri dönmek ve en iyi olduğu yerde kendini idrak etmek istiyor.

Uzmanlık: Michael, oyun boyunca soygunları organize etmekten ve planlamaktan sorumludur. Yeteneklerinin daha pratik yönlerine gelince, ateşli silahları kullanmakta mükemmeldir, ancak gerektiğinde gizlenmekten de etkili bir şekilde savaşabilir.

Özel yetenek: Michael’ın özel yeteneği, ateş değişimi sırasında zamanı yavaşlatma yeteneğidir (birçok atıcı tarafından bilinen tipik bir mermi zamanı). Bu, elbette, düşmanları verimli bir şekilde hedeflemenize ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

İLGİLİ: GTA 5 nasıl hızlı para kazanılır?

Bu karakter için ayrılmış oyun öğeleri: Michael, baş tanık koruma programına tabi olduğundan, FIB (Federal Soruşturma Bürosu; gerçek FBI’ın oyun içi karşılığı) için gerçekleştirdiği yan görevlere erişebilir.