En iyi Kore Doktor Dizileri 2021 Güncel Liste

Bugün sizlere en iyi Kore doktor dizileri için kısa ama güncel bir liste hazırladık, gelin şimdi birlikte inceleyelim. Doktor dramaları asla modası geçmeyecek olan olaylardan biridir. Kabul edelim, yaşam ve ölüm arasındaki mücadeleye dayanan güçlü ve yoğun duyguları seviyoruz. Bu duyguları K-dramaların sansasyonel hikayeleriyle birleştirin ve kaçırmak istemeyeceğiniz bir dramaya sahip olun.

En iyi Kore Doktor Dizileri:

Hayat kurtaran insanlar, bulunması zor teşhisler, rekabetler, ortaya çıkan aşklar, yeni hastalıklar, etik ikilemler, sosyal hayat… Her bölüm gerçekten yoğun. Bu nedenle, burada sizin için can sıkıntınızı gidermek ve bu süreçte tıp hakkında biraz bilgi edinmek için en iyi 9 doktor draması var.

1. Doctors

Travmatik bir çocukluk geçiren, anlaşılması ve başa çıkılması zor asi bir kız, büyükannesiyle birlikte yaşar ve kız lisesine devam eder. Orada, davranışlarını geliştirmesine yardımcı olan şefkatli bir öğretmenle tanışır.

Komşusu olmanın yanı sıra , akıl hocası da olur . Yıllar sonra kız beyin cerrahı olur ve eski öğretmeniyle aynı tıp merkezinde çalışmaya başlar. Sizce bu hikaye nasıl bitecek?

Bu dramayı Doctor Crush adıyla da bulabilirsiniz.

İLGİLİ: K-Drama Önerileri: En İyi 10 Kore Drama Dizi Tavsiyesi

2. Hospital playlist – Hospital corridors

20 yılı aşkın süredir arkadaş olan beş arkadaş , aynı hastanede çalışmaya başladıklarında hayatlarında zorlu yeni bir döneme başlarlar.

Kahkahalar, epik anlar ve günlük yaşamlarının stresleri bu K-dramayı en sevdiğiniz tıbbi dizilerden biri haline getirecek.

Hemen Netflix’te izlemeye başlayın!

3. Descendants of the Sun – Descendants of the sun

Özel Kuvvetlerde yüzbaşı olan Yoo Si-Jin, bir hastanenin acil servisinde ilk kez Dr. Kang Mo-Yeon ile tanışır. Kaptan onu bir suç çetesinin üyesi sanır , test eder ve hatasını anlar.

Ancak şu anda hissettikleri çekicilik yadsınamaz, bu nedenle işleri nedeniyle ne yazık ki pek iyi gitmeyen tarihler yaşamaya başlarlar ve ilişkilerini geride bırakmaya karar verirler.

Kısa bir süre sonra, Yoo Si-Jin bir göreve gönderilir ve Dr. Mo-Yeon, kaptan ayrıldıktan sonra gönderilir, tekrar buluşurlar ve merak ediyorum, aralarındaki kıvılcım yeniden alevlenecek mi?

4. The Good Doctor – Good doctor

Doktorların dorama listesinin içinde. Bu, dünya çapında o kadar iyi ve tanındı ki, kendi Amerikan versiyonuna sahip. Ama şimdi size The Good Korean Doctor’dan bahsedeceğim.

10 yaşındaki bir çocuğun kişiliğine sahip, ancak onu bir dahi yapan fotoğrafik hafızası olan otizmli bir çocuk hakkında. Tıp okumak için zihinsel yeteneklerinizi kullanın ve neredeyse anında bir hastaya ne olduğunu anlar.

Kendisini çok daha rahat hissettiren bir meslektaşıyla tanıştığı bir hastanede çalışıyor. Bir süre sonra ona karşı hisler beslemeye başlar ve güzel bir aşk hikayesi başlar.

Şüphesiz en iyi doktor dizilerinden biri, hemen izlemelisiniz!

5. Kill Me, Heal Me – Kill me, heal me

Bu drama ile zaten geleneksel tıbbi K-Dramaların biraz dışına çıktık, ancak kesinlikle yapılacaklar listenizde olması gereken bir dizi.

Çocukluk travması nedeniyle dissosiyatif kimlik bozukluğu yaşayan ticari varis milyoner bir çocuk hakkında . . Onu çok dengesiz yapan ve çok zor bir hayat süren 7 farklı kişiliği vardır.

Normal bir yaşam için çaresizliğinin ortasında, biraz daha normal bir yaşam sürmesine yardımcı olan bir psikiyatri öğrencisi ve stajyer Oh Ri-Jin ile tanışır, ancak bu süreçte çocuğun kişiliklerine aşık olur.

Psikiyatrik bozuklukları olan bu aşk hikayesi nasıl bitecek?