Counter Strike Hydra Görevleri İpuçları

Counter Strike Hydra Görevleri: Counter Strike Hydra Operasyonu ayrıca çok sayıda kooperatif görevi de beraberinde getiriyor. Özel bir geçiş satın almanın yanı sıra, görevlerin ikinci bir Steam kullanıcısının desteği ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Herhangi bir arkadaşınız yoksa, mesaj bırakmak ve oyunda bir cevap beklemek için Steam Topluluk Forumu’ndaki başlığa gidin. Görevler çoğunlukla bizi belirlenmiş bir silah kullanarak öldürmeler yapıyor. İşte denemeler sırasında faydalı olabilecek bazı ipuçları:

Takımın bir üyesi gerekli silaha sahipse ve daha önce farklı bir oyuncu tarafından ortadan kaldırılan bir düşmana vurmuşsa, öldürme tüm takıma verilecektir.

Gerekli silahı satın almadan önce parayı toplamanız gerekir. Hızlı bir şekilde biraz para kazanmak için mümkün olduğunca çok düşmanı vurmak veya ortadan kaldırmak için ilk turu kullanın.

Gerekli miktarı topladıktan sonra, öldürmeleri toplamaya başlamak için bir raundun ortasında olsanız bile silahı satın alın.

ÖNERİLEN: Counter Strike Hydra Operasyonu Yeni Haritalar

Bomba sahaları haritanın çok küçük bir bölümünü kapsıyor. Bomba alanından ayrılma, ekranın değişen bir gölgesi ve karakteristik bir sesle belirtilir. Orada çok uzun süre kalırsan ölürsün.

İlk dalgayı geçmek neredeyse hiç çaba harcamadan gelir, ancak her yeni dalga çok daha güçlü olacaktır. Görevinizi mümkün olduğunca az sayıda turda tamamlamaya çalışın.

Bombayı yerleştirmek veya tüm ekip üyelerinin ölümü turu Teröristler lehine bitirir, bu da öldürme sayacını sıfırlar ve sizi tüm göreve baştan başlamaya zorlar.

Counter Strike Hydra Görevleri
Counter Strike Hydra Görevleri

İpuçları

Takım üyelerinden biri öldürülürken diğeri rakipleri ortadan kaldırmayı başarırsa görev devam eder.

Her dalgadan sonra sağlığınızın bir kısmını geri kazanacaksınız. Ancak, sadece birkaç sağlık puanı kalmış bir raundu bitirdiyseniz, bir sonraki tura örneğin sağlığınızın yarısı ile başlayacağınıza dikkat edin.

Görev silahı kullanılarak gerçekleştirilen görev öldürmeleri, düşmanı kimin elediğine bakılmaksızın her iki oyuncuya da verilir.

ÖNERİLEN: Counter Strike 1.Görev Avusturya

Kayıp bir raund, görev silahını tekrar satın almanız gerektiği anlamına gelir, bu nedenle kayıp ekipmanı anında geri alabilmek için az miktarda nakit para bulundurun.

Flaş bombaları ve duman bombaları her görevde kesinlikle işe yarayacaktır.

Tecrübe puanlarının yanı sıra, maçın sonu, kasalar veya rastgele silah görünümleri içeren bir düşüşle sonuçlanabilir.