Counter Strike Hydra Operasyonu Yeni Haritalar

Counter Strike Hydra Operasyonu 7 harita, 4 yeni harita ve 3 eski harita (belirli bir yokluktan sonra oyuna geri dönen haritalar) içerir. Etkinlik penceresine (ekranın sol tarafında bulunur) tıklayarak veya oyun bulucu menüsünü kullanarak bir maça katılabilirsiniz.

  • Yerleştirme
  • Avusturya
  • Sevk Edildi
  • Hafif
  • Heyecan
  • Ajans
  • Siyah altın

Yerleştirme

Küçük bir rehine kurtarma haritası. Terörle Mücadele Uzmanları, çok daha çeşitli turları oluşturan mevcut dört yumurtlama konumundan birini seçebilirler. Rehineler, başlangıçta Teröristler tarafından ele geçirilen bir gölün yanındaki şu anda yenilenmiş bir kulübeye yerleştirildi. Ne yazık ki, yalnızca bir rehine kurtarma bölgesi var (ekran görüntüsünde gösterilmektedir). Çoklu giriş noktaları CT’lerin rehinelere yaklaşmasına ve herhangi bir yönden Ts’ye saldırmasına izin verir. Alanın etrafındaki arazi şekli, evin sağ tarafındaki küçük bir tepe de dahil olmak üzere oldukça çeşitlidir. Çok sayıda keskin nişancılık noktasının yanı sıra, bazı yer şekilleri, bazı binaların üst katlarına erişmek için kayalıklardan birini kullanmamızı sağlıyor.

Counter Strike Hydra Operasyonu
Counter Strike Hydra Operasyonu

Avusturya

Avusturya bizi iki ayrı bomba sahasıyla büyüleyici bir dağlık kasabaya girdiğini görüyor. Harita oldukça düz görünüyor, ancak çok sayıda pusu fırsatı sunan çok sayıda bina, iç mekan, balkon, dar koridor ve tavan içeriyor.

Sevk Edildi

Başka bir bomba etkisiz hale getirme haritası. Bu sefer büyük bir petrol tankerine biniyoruz. Uzun süreli konteynırlar, variller ve diğer nesneler, pusular veya koordineli saldırılar yoluyla kolayca iyi bir şekilde kullanılabilir.

ÖNERİLEN: Counter Strike Savaş Oyunları Modu

Hafif

Eylem, iki bomba sahasının bulunduğu bir rafineride gerçekleşiyor. Harita iki bölüme ayrılmıştır: açık ve kapalı ve çok sayıda konteyner, varil ve diğer engellerin yanı sıra çok sayıda oda ve koridor içerir.

Heyecan

Büyük bir eğlence parkına götürülüyoruz. İşimiz bombayı yerleştirmek / etkisiz hale getirmek. Harita oldukça ilginç bir ortama sahip – çok sayıda koridor ve engelin yanı sıra çok sayıda yüksek bina yeri bulacaksınız.

ÖNERİLEN: Counter Strike Silah Uzmanı Modu

Ajans

Büyük bir ofiste bir grup rehineyi kurtarmaya çalıştığımızı gören ikinci rehine kurtarma haritası. Serbest bırakılan rehinelerin çatıda bulunan helikopter pistine kadar eşlik edilmesi gerekiyor. Odalar dar ve çeşitli koridorlarla bağlantılı, bu da bizi öldürülmekten kaçınmak için dikkat etmeye zorluyor.

Siyah altın

Bir petrol platformu. Bizim işimiz bombayı yerleştirmek / etkisiz hale getirmek veya rakip takımı ortadan kaldırmaktır. Koridorlar çok dar ve hiçbir hatayı affetmiyor.