Counter Strike 1.Görev Avusturya

Counter Strike 1.Görev Avusturya: Hedefiniz bir P90 kullanarak 15 öldürmek. Silah, daha uzun patlamalara giderken büyük geri tepmesi için karakteristiktir – ilk dört mermi yapışır, ancak sonraki ikisi yukarı hareket etmeye başlar. Ateş etmeye devam ettiyseniz, silah püskürtmeye başlayacak ve sizi artı işaretlerini sağ alta hareket ettirerek silahı kontrol etmeye zorlayacaktır. Haritanın kendisi bomba alanı olan küçük bir alandır. Pusu yeri olarak kullanılabilecek 3 ilginç nokta var. Bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Sola dönüş, rakiplerimizin binaya girmek için kullanabileceği merdivenlere çıkar. Aynı zamanda oyun alanının sonu. Biraz eğilebilir ve konuma yaklaşan düşman olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir hareket fark ettiyseniz veya duyduysanız, köşenin arkasına saklanın ve saldırganları ortadan kaldırın. Ayrıca ilerlemelerini yavaşlatmak için bir flaş patlaması da yapabilirsiniz.

Counter Strike 1.Görev Avusturya
Counter Strike 1.Görev Avusturya

Genel Bilgi:

Düşmanlarınız tarafından sıklıkla kullanılan yol için bir görüş noktası olan küçük bir duvar bulmak için yumurtlama alanından ilerleyin. Pozisyona geçmeden önce, gelen düşman için yolu kontrol edin. Herhangi bir rakip bulursanız, ya görüş noktanıza dönün ve onlarla ilgilenin ya da sadece müttefikinizi uyarın ve daha güvenli bir alana çekilin. Düşmanın merdivenleri kullanmaya karar verdiğini fark ettiyseniz, duvara dönün ve bir saldırıya hazırlanın.

ÖNERİLEN: Counter Strike Hydra Operasyonu Yeni Haritalar

Ortaya çıkma alanının yanındaki küçük kulübeyi kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü içinde rakipleriniz tarafından fark edilmeden bomba alanına erişmek için kullanılabilecek bir merdiven var. Kulübeyi turlarınıza dahil edin, özellikle merdivenin tepesinin, gelen rakipleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırmanızı sağlayacak harika bir bakış açısı olduğunu.