Counter Strike Ekonomi Rehberi

Counter Strike Ekonomi: Mali durumunuzu yönetmek Counter-Strike: Global Offensive’in çok önemli bir parçasıdır . Her oyuncu, seçilen tarafla ilgili olarak oyuna aynı miktarda nakit – 800 $ ve bir başlangıç ​​tabancası ile başlar. O andan itibaren her oyuncu kendi mali durumunu kendi başına kontrol eder. İşte nakit ödüller:

  • İlk tabanca turu
  • Eko Yuvarlak
  • Round Satın Alın

İpuçları

Bir tur kazanmak oyunculara 3250 $ verir. Bombayı dikmek / etkisiz hale getirmekle kazanılan bir tur 3500 $ verir.

Kayıp bir tur 1400 $ değerindedir. Daha fazla mağlubiyet, çantayı 500 $ artırır (5 kata kadar bonus yığınları).

Dikim ve haşlama ek 300 $ verir. Bonusu, tapuyu yapan oyuncu için bir ödül olduğu belirtilmelidir.

Teröristler, raund kaybedilse bile bombayı yerleştirmek için ek 800 $ alıyor.

Öldürme 300 $ ile ödüllendirilir. Bununla birlikte, bu kuralın bazı istisnaları vardır – bir bıçakla öldürme 1500 $ ile ödüllendirilirken, bir av tüfeği öldürmesi 900 $ ile ödüllendirilir. Verimdeki fark, öldürmenin zorluğuyla bağlantılıdır.

Bir takım öldürme veya intihar 300 $ para cezası ile sonuçlanır.

CS: GO , paranızı yönetmeniz için çok sayıda yol sunar, ancak iki temel mermi türünü ayırt edebiliriz (ilk “tabanca” turunun yanı sıra): eko ve satın alma turu .

Counter Strike Ekonomi Rehberi
Counter Strike Ekonomi Rehberi

İlk tabanca turu

İlk tur çok önemlidir, çünkü bir galibiyet sonraki en az birkaç turun sonucunu kontrol etmenizi sağlar. Her oyuncu turun başında 800 $ alır. İşte bazı temel ipuçları:

Terörle Mücadele Uzmanlarının en az bir bomba imha kiti olmalıdır. Ekibin geri kalanı Kevlar ve / veya el bombası satın alabilir.

Teröristler Kevlar ve el bombaları almalı. Kevlar oyuncuları ilk önce girmeli, el bombası oyuncuları ise sis perdesi oluşturmalı ve karşı takımı flaş bombaları kullanarak kör etmelidir.

Farklı bir tabanca satın almak tavsiye edilmez, çünkü başlangıç ​​yapan oyuncu yakın / orta mesafeden bir rakibi kafadan vurarak, rakip takımın kaskları olmadığı düşünülürse kolayca öldürebilir.

ÖNERİLEN: Counter Strike Nişan Alma Yöntemi Nedir?

Eko Yuvarlak

Oyuncular, daha fazla tur için para biriktirmek için satın almayı atlar veya küçük miktarlarda para harcarlar. Bununla birlikte, eko turu mutlaka kaybedilmiş bir tur anlamına gelmez. Rakibinizi tabancanızla ortadan kaldırmaya çalışın ve onun silahını alın. Terörist olarak oynuyorsanız, bombayı yerleştirebilirsiniz (bu size fazladan 300 $ verir), kaybedilen bir raund da bir nakit ödül (1400 $) verir. Aşağıdaki ipuçlarını unutmayın:

Olumlu bir tavır takın! En azından rakibinizi zayıflatmak için her zaman% 200 çaba gösterin.

Hayatta kalma veya hedefinizi ortadan kaldırma şansınızı artırmak için bir ekip olarak veya en azından ikişer ikişer hareket edin.

Düşman bir eko turu oynadığınızı anlarsa, sizi tek tek ortadan kaldırmaya çalışabilir – açık alanlardan kaçının, siperleri (sandıklar, fıçılar) kullanın ve açıları ve köşeleri kontrol edin.

Artık bir silahı almadan önce bölgeyi kontrol edin – rakipleriniz için kolay bir hedef olabilirsiniz.

Counter Strike Ekonomi

Round Satın Alın

Sonraki birkaç turda kazanmanızı sağlayacak doğru silahlara ve ekipmana para harcayın (bazen tüm rezervlerinizi bile kullanın). Bir satın alma turu iki ayrı varlığa bölünebilir:

Forcebuy – Takımın yeterli paraya sahip olmadığı, ancak tüm maç için karar verebilecek bir sonraki turu kaybetmemek için eşya satın almaya zorlandığı bir tur. Tipik olarak, bir oyuncu Kevlar ve bir tabanca satın alır.

Tam satın alma – Bir sonraki karşılaşmayı kazanmak için gerekli her öğeyi satın aldığınız bir tur. Bir dizi galibiyetten sonra gerçekleşir.

İpuçları

Kazanılan bir tabanca turundan sonra bir Kevlar ve kask satın alın. Rakipleriniz iyi silahlanmayacak, bir kask sizi rakibinizin uğurlu atışlarına karşı koruyabilir.

Düşmanlarınız tam satın alırsa ve AK-47’ler veya AWP’ler ile donatılmışsa , kask pek işe yaramayacaktır . Bu durumda, kalan 350 $ ‘ı örneğin ikinci bir el bombasına yatırmak daha iyidir.

Kayıp tabanca turunu 2 eko mermi ile takip edin veya bir kask ve bir tabanca satın alın ve ikinci turu kazanmaya çalışın.

Bazen, turu kazanma şansınızı artırmak için paranızı ekibin geri kalanıyla paylaşmanız gerekir.

Her oyuncunun 400 $ ‘lık bir etkisizleştirme kiti satın almasına gerek yoktur. Her bomba alanı için 2 set satın alın.

ÖNERİLEN: Counter Strike Ağır Silahlar ve Özellikleri

Tüm ekip için bir AWP yeterli olacaktır.

Av tüfeği gibi ucuz silahlar satın almaktan kaçının. Bir para yoksa AK47 veya M4A4 bir tane satın alabilirsiniz yeterlidir kadar kaydedin.

Bir çevre turu sırasında, birincil silahı olan bir oyuncu ilk önce gitmelidir. Geri kalanlar onu takip edebilir ve ilk oyuncu ölürse silahı alabilir.

Mevcut zırhın dayanıklılığı hala yüksekse yeni bir zırh satın almayın. Zırhın dayanıklılığının düşmesini bekleyin ve yeni bir tane satın alın.

Teröristler için temel rakamlar – 3700 $ (Kevlar + kask + AK-47 ) 3350 $ (Kevlar + AK-47 ).

Terörle Mücadele için temel sayılar – 4100 $ (Kevlar + Helmet + M4A4 ) 3750 $ (Kevlar + M4A4 ).