Counter Strike Ağır Silahlar ve Özellikleri

MAG-7

Counter Strike Ağır Silahlar: Yüksek isabetliliği, hatta orta zıplaması ve çok iyi hasarıyla ayırt edilen MAG-7 , oyunda en çok kullanılan av tüfeğidir. Yakın mesafelerde, MAG-7 bir rakibi sadece kafaya bir vuruşla değil, aynı zamanda göğsüne, koluna veya karına vurarak da öldürebilir. MAG-7 , diğer av tüfeği farklı kılıyor diğer bir önemli özelliği vardır – yeniden ederken tüm dergiyi yerine gerektirir çünkü, ateş edilemez.

Nova

Düşük mermi yayılması nedeniyle hem kısa hem de biraz daha büyük mesafelerde oldukça iyi isabet oranına sahip çok ucuz bir av tüfeği. Maalesef Nova’nın çok düşük atış hızı vardır ve bu size genellikle rakibinizi ortadan kaldırmak için yalnızca bir kez şans verir. Yana Nova diğer av tüfeği daha az damage, düşmanın kafasına nişan alışkanlığı içine almak için tavsiye edilir.

XM1014

En yüksek atış hızına sahip ve ciddi hasar verebilen av tüfeği. Ateş hızı ve zırh delme oranı nedeniyle yakın mesafeli çatışmalar için mükemmel bir silahtır. Ne yazık ki, XM1014 bir av tüfeği için çok pahalı bir silahtır ve paranızı daha çok yönlü bir ateşli silah için harcamak daha akıllıca bir seçim olabilir.

Counter Strike Ağır Silahlar
Counter Strike Ağır Silahlar

M249

Yüksek ateş oranına ve devasa bir şarjöre sahip bir silah. Tek bir kafa vuruşuyla bir düşmanı öldürmenizi sağlar. Ne yazık ki, M249 çok pahalı, aşırı derecede ağır, şarjörü yeniden doldurmak bir yaş alıyor ve mermi yayılmasını kontrol etmek zor.

ÖNERİLEN: Counter Strike Tüfekler ve Kullanım Özellikleri

Negev

Negev çok daha iyi bir seçimdir M249 . Aynı zamanda yüksek bir ateş oranına, oldukça büyük bir şarjörüne, yüksek hasara ve zırh / örtü delme oranına sahiptir. İlginç bir şekilde, 15 mermi ateşledikten sonra silahın herhangi bir ek geri tepmesi yoktur, bu da parmağınızı tetikten çekmeden son derece hassas bir atış yapmanıza izin verir. Ne yazık ki, M249’da olduğu gibi, Negev çok ağır ve yeniden yükleme süresi arzulanan çok şey bırakıyor.