BTS V Takma Adları: Tae’nin 15 Sevimli Takma İsimleri

BTS V Takma Adları: BTS, üyeleri arasındaki kardeşlik ile karakterize edilen bir grup ve tabii ki bu komik ve alaycı yanı da eksik olamazdı. Bu nedenle, her üye farklı takma adlar benimsemiştir, ancak V. Tae’nin takma adları gibi hiçbiri, ilettiği ilham nedeniyle çok sayıda değildir: o güzel, yetenekli, eğlenceli, moda tutkunu, oyuncu. .. Eşsiz! Tüm takma adlarını ve kökenlerini bilmek ister misiniz? İşte sizi memnun ediyoruz!

Tae için 15 sevimli takma ad keşfedin

Tae’nin bu lakaplarını öğrendikten sonra, ona ne diyeceğinizi bize söyleyin.

1. TaeTae

Belki de en bilineni ve en barizi, çünkü gerçek ismi Kim Tae Hyung’dan geliyor . Memleketi Daegu’da ilkokulda okurken sınıf arkadaşları ona bu sevimli lakapla seslenirdi.

ÖNERİLEN: BTS Suga Takma İsimleri Kökeni Ve Anlamları

BTS üyeleri de, söylemeleri daha kolay olduğu için TaeTae’yi benimsedi. Ve kulağa çok sevimli geliyor!

2. Jack

Bu takma ad , V’nin İngilizce adından geliyor ve bunu çok komik ve komik bir şekilde ortaya koydu. Prudential Center’daki (New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri) konserlerinden önceki bir röportajda BTS’e İngilizce isimlerinin ne olacağı soruldu. V şaka yapma fırsatını kaçıramadı ve Titanik filmine atıfta bulunarak “Jack … geri dön” yanıtını verdi . Evet, oldukça 4D Boy .

3. 4D Boy

Önceki takma adımızda belirttiğimiz gibi, V bir 4D Boy’dur. K-Pop sözlüğünde bu , kopyası olmayan, biraz nadir , ancak benzersiz ve orijinal bir kişiliğe atıfta bulunan dört boyut anlamına gelir . Bu takma ad genellikle bir grubun komik ve sürekli şaka yapan üyelerine verilir. V evet, 4D kişiliğiyle bizi fethetti!

ÖNERİLEN: BTS Suga Diyeti ve Günlük Egzersiz Rutini 2021

4. Alien

Alien ayrıca “bu dünyanın dışında” gibi görünen garip ama komik davranışına atıfta bulunur. Ama dikkat et! Öyle anılmaktan hoşlanmıyor.

5. CGV

CG, Bilgisayar Grafikleri, yani çok mükemmel ve gerçek dışı görünebilen bilgisayar grafikleri anlamına gelir . Tae’ye neden böyle lakap takıldığını tahmin edebilir misin? O kadar güzel ki gerçek görünmüyor! Hatta dünyanın en güzel adamı ilan edildi.

Bu arada! CG’nin sonundaki V, sahne adını ifade eder.

6. Gucci Boy

Eğer Tae Hyung Biased iseniz , bu süslü takma adın nereden geldiğini kesinlikle biliyorsunuzdur. AV, Gucci giymeyi sever! Ve çok sofistike görünüyor. Onu bir markanın ceketi veya küpeleriyle etkinliklerde görmek zaten tipik.

7. Baby Bear (곰돌이)

Bebek Ayı gibi aile takma adlarını seviyoruz . V’nin babası ona bu lakabı çocukken vermiş, annesi ise ona Bal Ayı derdi .

8. Baby Lion (아기 사자) or Tiger

Gerçekten, V’yi gördüğünde en çekici şey, onu teklif ettiğinde seksi veya sevimli görünmesini sağlayan kedisi özellikleridir. Baby Lion , predebut sırasında ortaya çıkan ve Kore ve Endonezya ARMY’lerinin favorisi olan bir takma ad . Yıllar sonra V, kendisine Kaplan adını verdi . Sana daha vahşi mi geliyor? Pekala, aynı derecede şirin!

9. Blank Tae

BTS’in Tae ile dalga geçmek için kullandığı lakaplardan bir diğeri . Boş Tae (beyazlı Tae), V’nin yüz ifadesini ifade eder: Yengeç ölümsüzlüğü hakkındaki düşüncelerinde kaybolmuş.

10. Secret Weapon (뷔밀 병기)

Secret Weapon , V’nin ilk çıkış hikayesinden doğar.O Big Hit Entertainment’a girdiğinde, ajans ekibi TaeTae’nin büyük potansiyelinin farkındaydı, bu yüzden başka bir ajansın onu kaçırmasını önlemek için Big Hit’in yeni grubunun bir parçası olacağını açıklamadılar. .

Aslında, BTS’in çıkışının son teaser fotoğrafı, netizenlerin tüm dikkatini çekecek olan gizli silah olduğu için ona aitti.

11. The Wind Prince

Rüzgar Prensi , Run BTS’in bir bölümünde hyungu RM’den ilham aldı V ustalıkla bir sanal gerçeklik oyunu oynadığı için, lider ona başka bir özel takma ad verdi.

12. Choco Bun (초코 찐빵)

Tae için kulağa hoş gelmeyen bir takma ad var mı? Choco Bun ayrıca söylenebilecek en tatlılardan biri ve onun güzel fiziğine uyuyorlar . Bu, çok kabarık bir Japon pirinç keki olan mochi’ye benzer şekilde dolgun yanaklarından geliyor. Choco , cildi daha koyu ve bronz olduğu için çikolata yanaklarını ifade eder. ısırmak istiyorum!

13. Vu (부)

ARMY tarafından ve görünüşe göre yanlışlıkla yaratılmış bir takma ad. Hayran kitlesinden birinin çevrimiçi bir gönderisinde, V’nin adı yanlış yazılmış: Vu. Ama ARMY, o meleksi, oyuncu ve çocuksu tarafı vaftiz etmek için sevimli bir takma ad olarak aldı. Vu, V’nin küçük bir çocukken büyük bir kalbi olan ikinci kişiliğidir (Tae’nin doğası gereği asil bir kalbe sahip olmasına rağmen).

14. The One on the Left

BTS, 2017 Billboard Müzik Ödülleri’ne katıldığında, grubu zar zor öğrenen birçok kişi V’nin cazibesine direnmedi ve soldaki kim? (Soldaki kim?). Tae, Amerikan topraklarında bile fethediyor.

15. V

Tae Hyung’un sahne adının nereden geldiğini açıklamadan bitiremedik. V, her zaman o V şekline sahip barış işaretini kullandığından, aegyo yapma biçiminden kaynaklanır.

Bu takma adın bir başka versiyonu da zafere atıfta bulunmasıdır . Hangi sürümü tercih edersiniz?

Bu takma adlardan hangisini biliyordunuz? Bu eşsiz görsel ve Tae’nin çarpıcı kişiliği, ona 15 takma ad verecek kadar çok ilgiyi hak ediyor. Bebek Ayı’ya ne diyorsunuz? Sizi yorum kutusunda okuyoruz!