BTS Suga Takma İsimleri Kökeni Ve Anlamları

Bu makalemizde BTS Suga Takma İsimleri ve anlamlarını sizler için derledik,Daha çok Suga olarak bilinen Min Yoongi, K-Pop endüstrisindeki en başarılı rapçilerden biridir ve her BTS şarkısındaki replikleri kusursuzdur. Bu idol, prodüksiyon ve şarkı yazarlığı konusundaki birçok yeteneğinin yanı sıra güzel meleksi yüzü ile tanınır. Bunun sonucunda birçok lakaplara konu olmuştur. Yoongi’nin takma adlarını bilmek ister misin? İşte size gösteriyoruz!

Suga gerçek bir yetenek ve bilgi birikimidir, hatta müziğini deneyebileceği bir ortam olduğu için Genius Lab adını verdiği bir stüdyosu bile vardır . Bu nedenle lakaplarının çoğu, her zaman alçakgönüllülükle kabul ettiği geniş zekasından gelmektedir. Güzel, akıllı ve yaratıcı, nasıl olur da en beğenilen idollerden biri olmaz?

BTS Suga Takma İsimleri

Yoongi’nin sahne adı bile en büyük tutkularından biriyle bağlantılıydı: basketbol . Suga, öğrenciyken oynadığı pozisyon olan Shooting Guard’ın (İspanyolca eskort) ilk iki hecesinden oluşur .

ÖNERİLEN: BTS Suga Diyeti ve Günlük Egzersiz Rutini 2021

Hayranların onun sahne adına verdiği diğer anlam , Yoongi’nin cildi çok solgun ve tatlı bir kişiliğe sahip olduğu için Suga’nın İngilizce’deki şekerden türetilmiş olmasıdır .

1. Agust D

Şüphesiz duydunuz Agust D , onun sahne adı solist olarak. Bu aslında DT Suga’nın yatırımından kaynaklanıyor . DT , Yoongi’nin doğum yeri olan Daegu Kasabası anlamına gelir .

Gibi Ağustos D o rap zaman o agresif hale gelir ve tefekkür etmeden duygularını ifade çünkü, idol, genelde gösterileri çok farklı bir kişiliğe sahip. Hatta orta parmağını kaldırıyor ve durmadan küfrediyor. Sanatçının bu yönünü beğendiniz mi?

ÖNERİLEN: BLACKPINK Rose Diyet ve Egzersiz Programı 2021

2. Minstradamus

Bu takma ad , geleceği tahmin etme konusundaki belirgin yeteneğini ima eder. Okuyun ve kendiniz düşünün:

  • BTS’in Billboard listelerindeki başarısı
  • BTS için DNA’lı ilk üçlü taç
  • Dynamite için Grammy adaylığı

BTS’in üyeleri arasında gerçekten bir falcı var mı? Kısa bir süre önce Yoongi, 2022’de BTS için Grammy ödülü diledi. Minstradamus’un bunu tekrar doğru yapmasını umalım !

3. Min PD

Bu, Suga’nın (Min) soyadının ve grubun birçok şarkısının yapımcısı olarak pozisyonunun bir birleşimi, PD yapımcı anlamına geliyor. Her ARMY, Lider Rapper’ın sadece birkaç dakika içinde hareketli sözler yazma yeteneğinin farkındadır .

Buna ek olarak, Yoongi’nin kendisini Genius Lab olarak adlandırdığı müzik besteleme ve prodüksiyonuna adamak için özel bir alanı var .

4. Grandpa Yoongi or Motionless Min

Grup arkadaşları, uyku alışkanlıklarından dolayı ona şu 2 lakabı taktı: çok uyur. Sadece geceleri değil, mümkün olan her zaman. Suga için yatma vakti o kadar önemlidir ki onu uyandırmak düşünülemez, size J-Hope’un bir keresinde -kasıtsız olarak- onu uyandırdığını ve Yoongi’nin ona çok güzel sözler söylemediğini söylemek düşünülemez. Oldukça acı bir dede .

5. Lil Meow Meow

Yoongi’nin sevimli lakaplarından bir diğeri de Lil Miyav Miyav . Evet, Miyav Miyav , kedi yavrusu gibi. Bu, ARMY ile bir olaydan kaynaklandı ve o zamandan beri Twitter’da Suga’ya atıfta bulunmak için yaygın olarak kullanılıyor. Karşılaştırma, rapçinin yaydığı hassasiyet ve derin uyku sevgisinden kaynaklanmaktadır.

6. Min Snail

ARMY, Knowing Brothers şovunun bir bölümünde bir takma ad daha aldı . Min Snail , Suga’nın dans ederken yavaş hareket etmesinden ( salyangoz = salyangoz) kaynaklanıyor , ayrıca bahsettiğimiz gibi uyumayı çok seviyor. Tabii ki, bu o yöne odaklanan bir lakap çünkü Yoongi’nin de aktif ve çılgın bir yanı var.

7. Shookga

Shookga (숙가), ARMY tarafından Suga’nın huzursuz, şaşırmış veya sersemlediğinde ona başvurması için verildi. Ancak ona bu lakapla isim vermek pek yaygın değil çünkü Suga’nın bazen fandomu şaşırtan çok çılgınca hareketler yapmasına rağmen sakin ve sakin tavrını hepimiz biliyoruz.

8. 양꼬치 듀오 (yang-kko-chi-duo)

En meraklılarından biri, “kuzu şişleri ikilisi” olarak tercüme edildiğinden. Buna Suga ve Jungkook da dahil, ikisi de ete bayılıyor ve bir keresinde Kookie, Baş Rapper’ın kuzu yemek için dışarı çıkmak isteme şeklini taklit etti .

İkisinin BTS’den ayrıldıktan sonra bir kuzu şiş restoranı açma gibi dırdırcı bir hayali bile var. Bu gerçeğin kaçınılmazlığını bilsek de üzerinde fazla düşünmeyelim!

9. 짱짱 맨 뿡뿡 (jjang-jjang-man-bboong-bboong)

Suga kendisini genellikle “harika çocuk” olarak tercüme edilen bu Korece ifadeyle çağırır. Yoongi bunu onun büyük zekasına ve yaratıcılığına atıfta bulunmak için kullansa da, temelde onun bir dahi olduğunu söylemek için. Onun dehasının bir gerçek olduğunu anlamak için tüm müzik çalışmalarını araştırmak yeterlidir.

10. Father Louis Williams Suga Adams Junior III

Yoongi’nin takma adları arasında bu en komiklerinden biridir ve kendisi tarafından yaratılmıştır. Run BTS 6. bölüm sırasında Suga, diğer üyeleri itiraf eden ve affeden bir rahip gibi davrandı.

RM ona adının “Peder Suga” olup olmadığını sordu ve bu özgün takma adı oluşturmak için biraz zaman harcadı. Peder Louis Williams Suga Adams Junior III ile her Pazar ayine katılır mısınız?

11. Gloss

Parlak (Gloss) oldu BigHit Entertainment . Adının (Yoongi) benzer bir anlamı olduğu için bu kelimeyi kullanmaya karar verdi. Pek çok hayran hala onu, kaybolmadan parıldayan doğal güzelliği için çağırıyor.

Yoongi’nin başka takma adlarını biliyor musun? Listeden hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin ve yorum yapın! Şüphesiz her lakap , pozitif enerjisine, zekasına ve yadsınamaz güzelliğine yakışır.