Onu daha da çok sevmenizi sağlayacak 8 Lee Jong Suk dizisi

Lee Jong Suk dizisi: Aktör olmadan önce Lee Jong Suk’un bir K-Pop grubunda çıkış yapmak için stajyer olduğunu biliyor muydunuz?

Lee Jong Suk, mankenlik kariyerine sadece 15 yaşında başladı ve podyumda yürüyen en genç modellerden biri olarak kabul edildi. O zamandan beri, Güney Kore’de en çok tanınan aktörlerden biri haline geldi , bu yüzden onu tanımıyorsanız, Lee Jong Suk’un en iyi dizileri listesine bir göz atsanız iyi olur.

Jong Suk hakkında ilginç bir gerçek de, bir aktör olarak çıkış yapmadan ve benzersiz hikayelerle bizi şaşırtmadan önce , bir K-Pop grubunda çıkış yapan ilk stajyer olmasıydı .

İLGİLİ: BTS Suga Takma İsimleri Kökeni Ve Anlamları

Lee Jon Suk’un en iyi 8 draması

Bu çocuğun bir yıldız olmak için doğduğunu ve performanslarının bunun kanıtı olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Kısa süre önce Güney Kore’nin zorunlu askerlik hizmetinden döndü ve onu tekrar ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Tekrar bir karakterde oynamasını beklerken Lee Jong Suk’un en iyi Kore dizisini izleyelim.

1. School 2013

Bu, Lee Jong Suk’un daha önce Prosecutor Princess ve Secret Garden dizilerinde yardımcı rollerde oynamış ilk başrolüydü .

At School 2013 Jong Suk tüm yeteneklerini getirdi. Bu K-Drama, bazı Güney Koreli öğrencilerin hayatlarına ve zorlu eğitim sistemlerinin maruz kaldıkları baskılara odaklanıyor . İyi not almanın stresi, sınav tarihleri ve hatta yaşanan haksızlıklar.

Jong Suk, çok çaba sarf ederek sınıf başkanı olan eski bir suçlu olarak rol aldı.

2.I Hear Your Voice

Sizi hemen kendine bağlayacak bir Kore romanı arıyorsanız, Sesini Duyuyorum en iyileri arasında. Çocukken babasının vahşice öldürülmesine tanık olan ve bu olay sırasında zihin okuma yeteneğini geliştiren genç bir lise öğrencisi hakkındadır .

Çok sonra, babasının davasında tanık olarak görev yapan kızla tekrar bir araya gelir , şimdi bir avukattır ve kendini tehlikede bulabilir.

3. . Doctor Stranger, 2014

Bu K-Drama’da hayranları tarafından Sukki olarak da adlandırılan Jong Suk, Kuzey Kore’den Güney Kore’ye kaçan bir cerrah rolünü oynuyor . Ve sevgilisini geride bırakmak zorunda kalmasına rağmen, ne olursa olsun onunla tekrar buluşacağına söz verdi.

Lee Jong Suk’un bu dramasında tıp hakkında çok şey öğrenebilir ve en tehlikeli ameliyatları yapmasını izleyebilirsiniz.

4. Pinocchio, 2014

Choi Dal-Po, çocukken ailesinin adının karalandığı ve ailelerinin mahvolduğu yönündeki haberler üzerine yanıltıcı bir habere tanık oldu. Büyürken , kardeşini bulmak ve ne pahasına olursa olsun ailesinin adını temize çıkarmak için gazeteci olmaya karar verir .

Bu süreçte Pinokyo sendromlu bir muhabirle arkadaş olur ve her yalan söylediğinde hıçkırıklarına neden olur.

5. W: Two worlds, 2016

Bu, Lee Jong Suk’un bugüne kadar hakkında en çok konuşulan Kore romanlarından biri, ünlü bir Webtoons yazarının kızının hikayesini anlatıyor. Öldüğünde, stüdyosunu ziyaret eder ve Jong Suk’un oynadığı Olimpiyat madalyalı bir sporcuyla tanıştığı kurgusal bir dünyaya sürüklenir .

6. While You Were Sleeping, 2017

Uyurken gelecekte olacakları görme konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahip bir kadın hakkında . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu önsezilerin çoğu hiç de iyi değil, bu yüzden Sukki’nin oynadığı bir suç savcısı ve bir polis memuru ile birlikte korkunç önsezilerin olmasını önlemeye çalışıyor.

7. The Hymn of Death, 2018

Bu, şu anda Netflix’te keyifle izleyebileceğiniz hikayelerden biri ve Lee Jong Suk’un en duygusal dizilerinden biri. Joseon’un ilk profesyonel sopranosuna aşık olan evli bir oyun yazarının trajik hayatı etrafında dönüyor. Acaba birlikte olma hayallerini gerçekleştirebilecekler mi?

8. Romance is a Bonus Book, 2019

Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra , kocasının baskısı altında kariyerini bırakmaya karar veren ve kendini çocuklarına ve evine adayan başarılı bir reklam yıldızının hayatı hakkındadır . Bir süre sonra kocası tarafından kötü muamele görmeye başladı, tekrar hamile kaldı ve ondan ayrıldı.

İş arayışında son derece başarılı ve tanınmış olmasına rağmen kimse onu işe almıyor. O sırada Sukki’nin oynadığı eski bir çocukluk arkadaşı gelir ve ondan evini temizlemesi için birini bulmasını ister, birini işe alıyormuş gibi yapar, ancak gerçekte ev işlerini yapmaya başlayan kendisidir.

Lee Jong Suk’un oyuncu olarak repertuarı çok geniş ve çeşitli, oynadığı her rolde öne çıktığını ve bize her zaman elinden gelenin en iyisini verdiğini görebilirsiniz.