BTS İdolleri Gibi Güzel Bir Cilt Elde Etmek İçin 7 İpucu

BTS İdolleri Gibi Güzel Bir Cilt Elde Etmek: En sevdiğimiz idollerin yüzlerini gördüğümüzde tenlerinin ne kadar mükemmel olduğunu düşünmemek elde değil.

Koreli ünlülerin makyaj yapma sıklıkları ve günlük yaşamlarının stresi göz önüne alındığında ciltlerine özen gösterdiği bilinmektedir. BTS erkekleri de bir istisna değil, bu yüzden konu güzellik olduğunda her birinin kendi numaraları var.

Üyelerin her biri tarafından açıklanan bu 7 güzellik ipucu ile BTS cildine nasıl sahip olacağınızı keşfedin. 😍

ÖNERİLEN: Kore Tarzı Degrade Dudak Nasıl Yapılır?

BTS gibi bir cilt elde etmek için 7 ipucu

1. Cilt tipinizi öğrenin ve rutininizi özelleştirin

RM, etkili bir güzellik rutininin anahtarının cilt tipinizi belirlemesini sağlar. Bu sayede özel ürünler satın alabilir ve uygulayabilirsiniz.

Namjoon kuru bir cilde sahip olduğunu bildiğinden cildi nemlendiren ve canlandıran ürünlere odaklanıyor. 💦

2. Cildinizi daima temiz tutun

Jimin, cildi temiz tutmanın ona iyi bakmanın çok önemli olduğuna inanıyor. Bu nedenle asla makyajla yatmamanızı, gece yüzünüzü tamamen yıkamanızı tavsiye ediyor.

ÖNERİLEN: Çift göz kapağı: nedir ve makyajla nasıl yapılır?

3. Temizleme köpüğünüzü yanınıza alın

Jimin gibi, Jungkook da temizliğin cilt bakımı için gerekli olduğunu düşünüyor. Bu nedenle her yere yüz köpüğü taşımanızı tavsiye ediyor, bu sayede nerede olursanız olun yüzünüzü temizleyebilirsiniz. 😳

Jungkook için yüzün en dikkatli temizlenmesi gereken kısımları burun ve kaşlardır.

4. Cildinizi nemli tutun

Jiminnie’nin ikinci ipucu, durum ne olursa olsun susuz kalmamak.

Örneğin uçaktaysanız geri dönüştürülmüş kabin havasının cildinizi kurutmasını engellemelisiniz. Bunu nasıl yapıyorsun? Jimin’in hilesi mümkün olduğu kadar çok su içmektir.

5. Rutininizde yüz toneri ve nemlendirici kullanın

Jungkook’un rutini yüz toneri ve nemlendirici olmadan tamamlanmış sayılmaz. Maknae, her iki ürünü de tercihen geceleri, yüzünüzü yıkadıktan sonra ve yatmadan önce kullanmanızı önerir.

Yüz toneri, yüzünüzü temizledikten sonra kremaya hazırlamak için mükemmeldir. Gözenekleri kapatmak, cildi dengelemek ve cildin pH’ını geri kazandırmaktan sorumludur. 😚

6. Yüz tonerini pamuklu pedlerle uygulayın

Eğer uçaktaysa, Taehyung cildinin donuklaşmaması için yüz tonerine ve pamuklu pedlere güvenir.

Olduğu gibi? İlk olarak, pedleri tonerle nemlendirin ve ardından yaklaşık 10 dakika boyunca yanaklarınıza, çenenize ve alnınıza yerleştirin.

7. Nemlendirici maskeler kullanın

J-Hope, cildini kusursuz tutmak için tonerler, losyonlar ve nemlendiricilerden en büyük stres zamanlarında akneyi önleyen ürünlere kadar çok çeşitli ürünler kullanır. Hobi özellikle sabahları krem ​​sürülmesini ve günlük nemlendirici maskeler kullanılmasını öneriyor.

Nemlendirici maskeler sadece J-Hope tarafından tavsiye edilmekle kalmaz, Suga, kullanım kolaylığı ve yoğun makyaj ve ter ile geçen günlerden sonra cildi nemlendirme ve canlandırmadaki etkinlikleri nedeniyle onları en sevdiği güzellik ürünü olarak görür.

Jin, yüz maskelerinin, özellikle kağıt maskelerin bir başka sevgilisidir . Uzun süre güneşte kaldıktan sonra cildinizin kuruduğunu hissettiğinizde kullanırsınız. ⛅

BTS adamlarının bu ipuçlarını takip ederseniz, cildinizde bir iyileşme görmeniz an meselesidir. Önemli olduğunu düşündüğünüz başka bir ipucu var mı? Sizler için özel olarak hazırladığımız yorum kutusuna yazın.

Ayrıca diğer ARMY’ler veya güzellik tüyoları arayan kişilerle paylaşmayı da unutmayın. Kolaylık için aşağıda bıraktığımız düğmeleri kullanın. 💗