Bambam, Sunmi Nedeniyle Abyss ile İmza Attığını Açıkladı

Doğum günü kutlamalarının kamera arkası klibinde Sunmi ve Bambam, yakın dostluklarını sergilediler ve ayrıca ortak doğum tarihleri ​​olan 2 Mayıs için birbirlerini tebrik ettiler!

İkili , JYP Entertainment ile sözleşme imzalarken ilk tanıştıklarını hatırlattı ve o zamandan beri ikisinin de ne kadar büyüdüklerinden bahsetti!

Ocak 2021’de GOT7’nin JYPE ile olan sözleşmesi sona erdi ve üyelerin 7’sinin de ajansla yeniden imzalamamayı seçtikleri açıklandıktan sonra üyelerin nereye gidecekleri hakkında çok fazla spekülasyon vardı.

Kısa süre sonra Bambam’ın Sunmi ve Urban Zakapa’ya ev sahipliği yapan Abyss Company (eski adıyla Makeus Entertainment ) ile özel bir sözleşme imzaladığı bildirildi ve doğrulandı !

Videoda Bambam, Sunmi’yi yakın bir kıdemli olduğu için tavsiye için aradığını ve sonunda onun yüzünden Abyss Company ile anlaşmayı seçtiğini açıkladı!

Senin yüzünden Abyss Şirketi ile anlaştım. Seni aradım.

—Bambam

Sunmi de Bambam’ın ona doğru seçimi yaptığına dair güvence vermesiyle birlikte tekrar aynı ajans altında oldukları için çok minnettar ve mutlu olduğunu açıkladı!

Sunmi: “Abyss, teşekkür ederim. Bizimle imzaladığınız için teşekkür ederiz Bambam.”

Bambam: “İyi bir seçimdi, eminim!”

İki sanatçı da 2 Mayıs’ta sosyal medyalarına doğum günlerini kutlamak için paylaşımlar yükledi ve kimse bu sevimli dostluklarından vazgeçemez!