Dahyun, Girls’ Generation’dan Yuri ve Sunmi Aynı Elbiseyi Giydi

TWICE Dahyun , Girls’ Generation ‘ın Yuri ve solist Sunmi böyle farklı stilleri var, hatta aynı kıyafetler içinde tamamen farklı görünüyor. Son zamanlarda, üç yıldız da aynı elbiseyi giydi, ancak her biri onu kendine özgü bir şekilde çıkardı.

Söz konusu elbise Balmain’den kareli tüvit bir parça . Yaklaşık 2.400 USD fiyatla satışa sunulan bu yün karışımlı mini elbise, 80’ler tarzı omuz vatkaları ve çarpıcı altın düğmeleri ile ince ve kişiye özel bir siluete sahiptir.

TWICE’dan Dahyun, bu yıl Nisan ayında bir Instagram yüklemesinde elbiseyi giydi . Ayakkabı seçimi gizlenirken, saçlarını yumuşak bir şekilde dağınık bir yan örgüyle yaptı.

Dahyun, görünüm versiyonuna TWICE’ın genç havasını getirdi. Saf ve masum görselleriyle birleştiğinde, gevşek ve gündelik saçları kıyafetini tatlı ve piknik gibi görünmesini sağladı.

Girls’ Generation Yuri onu yeni K-Drama bir tanıtım etkinliği için elbise giydi, MBN ‘nin Bossam: Fate çalmak bu yıl Mayıs ayında,. Elbiseyi beyaz sivri burunlu topuklu ayakkabılar ve at kuyruğu ile eşleştirdi.

İLGİLİ: Dahyun Kaç Kilo,Boy,Yaş ve İnstagram Hesabı

Yuri saçını çok düz bir şekilde giyerek elbisenin kare hatlarını vurguladı ve bu görünüm versiyonunda ona olgun ve mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş bir hava verdi. Yuri, tarzıyla elbiseye retro bir CEO havası katıyor.

Son olarak, Sunmi elbiseyi giyen ilk kişilerden biriydi ve Şubat ayında Instagram fotoğraflarında göstermişti. Siyah sivri burunlu topuklu ayakkabılar ekledi ve saçlarını aşağı ve gevşek bıraktı.

Sunmi’nin kırmızı ruju ve tırnakları elbisenin klas stilini vurguladı ve ona göz alıcı bir Hollywood film yıldızına benzeyen klas, oyuncak bebek havası verdi.