Sunmi, GOT7 BamBam’in Yeni Albümü İçin Desteğini Paylaştı

Özellikle Sunmi, yeni albümü riBBon’un yayınlanmasından önce ve sonra BamBam’a desteğini gösterdi ve bu şimdiye kadarki en sağlıklı şey!

Mobidic ile yaptığı röportajda BamBam, ABYSS COMPANY ile anlaşmanın arkasındaki hikayeyi tartıştı ve hatta onunla sohbet etmesi için Sunmi’yi aradı!

Sunucu, Sunmi’ye BamBam’in yeni parçası “riBBon”u dinleyip dinlemediğini sorduğunda, Sunmi, sadece dinlemekle kalmadığını, aynı zamanda şarkının müzik videosunu çekerken onu ziyaret ettiğini de söyledi.

BamBam’i biraz daha övdükten sonra, ona Sunmi’nin ona ne kadar inandığını gösteren bazı bilgelik ve tavsiyeler bıraktı!

Endişelenmene gerek yok. Ne kadar uğraştığını biliyorum. Umarım sahnede özgürce performans sergiler ve gerçek benliğinizi gösterirsiniz.

— Sunmi

Bu da yetmediyse, albüm çıktığında Sunmi sosyal medya hesabından destek sözlerini tweetledi! Müzik videosu bağlantısını, açıklama şeridi de dahil olmak üzere bazı sevimli emojilerle retweet etmenin yanı sıra, “ Ah… BamBam… Ne yapmalıyım… O gerçekten çok tatlı… Herkes BamBam ile kurdele takıyor… ” diyerek bir destek mesajı gönderdi.

Etkileşimlerinin iç açıcı olduğu inkar edilemez! Yeni albümünü dinleyerek “riBBon” parçasının videosunu izleyerek Bambam’a desteğinizi göstermek için Sunmi’ye katılmayı unutmayın.