Mino Kpop Dazed Dergisi 2021 Fotoğraf Çekimi

Dazed dergisinin fotoğraf çekimi için Song Mino Kpop, Louis Vuitton X NBA Koleksiyonu’ndan kıyafetler de dahil olmak üzere Louis Vuitton’dan çeşitli kıyafetleri modelledi.

Görüşmeyi yapan kişi, Song Mino’yu Louis Vuitton’un erkek giyim koleksiyonunun sanat yönetmeni Virgil Abloh ile karşılaştırdı ve her ikisinin de türünün tek örneği bir tema parkı gibi olduğunu belirtti. O gün giydiği kıyafet sorulduğunda Song Mino, “İlk kesimde giydiğim ceket çok şirin, monogram desenli takım, şortlu ve kısa kollu takım da öyle. Bugün giydiğim Louis Vuitton X NBA Koleksiyonunun tüm görünümlerinden çok keyif aldım.”

“İfade” fikriyle ilgili olarak Song Mino, “Dürüst olmak gerekirse, bunun hakkında derinden düşündüğüm bir zaman var. Bu yardım edilemeyecek bir şey, bu yüzden kendini ifade etmemen, öldüğün anlamına geliyor. Hangi form olursa olsun, sanat, müzik veya her ne olursa olsun. Düşüncelerimi ve hislerimi görsel, ses ve şekle dönüştürmek, hayatta olduğum anlamına gelir. Bir diğer önemli şey de ifade ettiğim şeyleri izleyen ve dinleyen insanlar var. Kader. Bu benim sonucum. İfade benim kaderim.”