Youtube Kanalları Olan 10 Kpop İdolleri 2021

Kanalları Olan Kpop İdolleri: Son birkaç yılda, dünya çapında K-Pop müziğinin yükselişinde önemli bir rol oynayan bir platform, sektördeki yeni yetenekleri sergilemek için mevcut çeşitli sosyal medya platformlarından en iyi şekilde yararlanmalarıdır. Instagram ve YouTube, yıldızlara aradıkları en çok ihtiyaç duyulan pozu veren bu platform paketine liderlik ediyor. Sanatçıların çoğu müzik videosu kendi ajanslarının resmi kanallarına yüklenirken, hayranlarıyla daha iyi bağlantı kurmak ve diğer solo içerikleri göstermek için kendi kanallarına sahip birkaç sanatçı var.

Bugünkü makalemizde, kendi YouTube kanallarına sahip olan ve solo içerik yayınlayan 10 sanatçıya odaklandık. Bazen bu bize, sektörün değişmeyen cazibesinden uzaktaki kişisel yaşamlarına da bir göz atmamızı sağlar. Aşağıda adı geçen kanallar belirli bir sırada değildir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!Kanalları Olan Kpop İdolleri;

İLGİLİ:En Nefret Edilen Kpop İdolü İlk 15 Sıralaması 2021

1. Lisa, BLACKPINK

BLACKPINK, tarihin en büyük K-Pop kız gruplarından biridir, sadece Güney Kore’de değil, tüm dünyada. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Lisa, grubun en genç üyesidir. Lisa, 25 Ekim 2018’de YouTube’a katıldı. Lilifilm Official adlı kanalı, yazı yazarken 6,8 milyondan fazla takipçisi olan doğrulanmış bir YouTube kanalıdır. Toplam izlenme sayısı 200 milyonun yarısından fazladır. Lisa’nın kanalı, çoğunlukla sevgiyle Lili’nin Filmi adını verdiği solo projelerinin videolarını içeriyor . Lisa veya Lalisa Manoban, BLACKPINK’in Koreli olmayan tek üyesidir. Lisa’nın kanalında en çok izlenen videolarından bazıları dans performansları. Lili’s Film # 3 – Kanalının en çok görüntülenen videosuna buradan göz atın.

2. IU

Lee Ji-Eun veya IU, profesyonel olarak tanındığı adıyla, Güney Kore’nin en büyük solo sanatçılarından biridir. 2008’den beri aktif. 10 aylık eğitimden hemen sonra, IU ilk single’ı Lost Child ile çıktı. Dünya çapında popülaritesine sahip olduğundan beri durdurulamaz. IU sadece bir şarkıcı değil, aynı zamanda parlak bir oyuncu. Güney Kore’nin en büyük dramalarından biri olan Hotel de Luna’da başrol oynadı. IU’nun YouTube kanalının adı IU Official ve bu makaleyi yazarken 6 milyona yakın aboneye sahip. YouTube kanalı, konserlerdeki ve televizyon şovlarındaki büyük ekranların ardındaki hayatı hakkında bize bir fikir veren videolarla dolu. Sahne arkası videolarının çoğunu IU TV olarak adlandırıyor . IU’nun LILAC için rutin uygulamasına aşağıdan bakın.

3. Jennie, BLACKPINK

BLACKPINK’in kanalında çok yüksek abone sayısına sahip bir başka üyesi de Jennie. Kim Jennie , 2016 yılında YG Entertainment’ın BLACKPINK’iyle çıkış yaptı. Bundan önce altı hafta stajyerlik yapmıştı. Jennie, grubun izleyicilere açıklanan ilk üyesiydi. Youtube’daki kanalının adı Jennierubyjane Official. Yazma sırasında yaklaşık 6.17 milyon abonesi olan doğrulanmış bir YouTube kanalıdır. Jennie’nin YouTube’da şimdiye kadar yalnızca 3 videosu var. Bunlardan ikisi vlog, biri kendini tanıttığı video. Kim Jennie’nin kanalı listemizdeki en genç kanallardan biridir, en yüksek büyüme hızıyla. Jennie, 2021’in başlarında YouTube’a katıldı ve şimdiden 48 milyonun üzerinde toplam görüntüleme elde etti. Aşağıdaki bir Vogue Photoshoot sırasında vlog’una göz atın.

4. Taeyeon, Girls ‘Generation

Taeyeon veya Kim Tae-Yeon, SM Entertainment’ın Girls ‘Generation üyesidir. YouTube Kanalını 2014’ün başlarında başlattı. Bu makaleyi yazarken, Taeyeon’un YouTube’da yaklaşık 1,28 milyon abonesi ve 44 milyonun üzerinde izlenme sayısı var. 27 videosunun tümüne sahip olan YouTube kanalı aslında oldukça ilginç çünkü burada idolün normal hayatına bir göz atabilirsiniz. Taeyeon bu videolarda ortalıkta dolanırken ve video oyunları oynarken görülebilir . YouTube’da sevgiyle kendini Taengoo olarak adlandırıyor . En çok izlenen videolarından biri Tayland’da bir vlog. Aşağıdan kontrol edin.

5. Gül, BLACKPINK

Rosé veya Roseanne Park, başka bir BLACKPINK üyesidir. Yeni Zelanda’da doğmuş olmasına rağmen, aslen Güney Koreli. Rosé, Mart 2021’de solo sanatçı olarak ilk kez sahneye çıktı ve R albümü dünya çapında birçok önemli listenin zirvesinde yer alırken birçok rekor kırdı . Rosé’nin YouTube kanalının adı ROSÉ Official ve şu ana kadar sadece 2 videosu var. Büyük bir büyüme oranına sahip başka bir genç kanal olan Rosé, Aralık 2019’da YouTube’a katıldı. Ancak, yayınladığı her iki video da 2021’e ait. 5 milyondan fazla izlenen ilk videosu, albümünü bıraktığı sırada çıkan bir röportaj. . Aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

6. Güneş, MAMAMOO

Solar veya Kim Yong-Sun, eleştirmenlerce beğenilen dört üyeli kız grubu MAMAMOO’nun lideridir. Grup, RBW tarafından yönetilmektedir. Solar, geçen yıl Nisan ayında Spit It Out ile solo sanatçı olarak giriş yaptı . Doğrulanmış bir forum olan YouTube kanalı solarsido olarak adlandırılıyor ve bu makaleyi yazarken 3 milyondan fazla abonesi var. Solar’ın YouTube kanalı da vlog’lar, egzersiz videoları, yemek videoları ve yaymayı sevdiği diğer rastgele bilgilerle oldukça ilginç bir yer. Solar, kanalının büyümesine büyük önem veriyor ve düzenli olarak güncelleniyor. Ayrıca hayranlarıyla daha iyi bağlantı kurmak için sık sık kanaldan canlı yayına giriyor. Son antrenman videolarından birine aşağıdan göz atabilirsiniz.

ÖNERİLEN: Kpop Kız Grupları Popülerlik Sıralaması

7. HyunA

HyunA veya Kim Hyun-Ah, JYP Entertainment ile 2006 yılında popüler kız grubu Wonder Girls’ün bir parçası olarak çıkış yapan 28 yaşındaki bir K-Pop sanatçısıdır. Kim Hyun-Ah, sağlık sorunları nedeniyle 2017’nin ortalarında Wonder Girls’ten ayrıldı. . Daha sonra Cube Entertainment’a katıldı ve bu sefer 4Minute üyesi olarak tekrar çıkış yaptı. Müzikleri için olumlu eleştiriler aldıktan sonra, grup nihayet 2016’da dağılmaya karar verdi. Bu, HyunA’nın solo kariyerine başlamaya karar verdiği zamandı. Halen Psy’s P Nation ile imzalandı. HyunA’nın YouTube kanalı, yazı yazarken yaklaşık 2,44 milyon aboneye sahip 70’in üzerinde videoya sahip. YouTube kanalı, farklı türlerden videolardan oluşan bir güç merkezidir. Resmi müzik videolarını, vlog’larını, dans pratiklerini ve tüm kamera arkası kliplerini buraya yüklüyor. İzle onu ben havalı değilim altında dans uygulama videoyu.

8. Baekhyun, EXO

Baekhyun veya Byun Baek-Hyun, Güney Kore’den gelmiş geçmiş en büyük idol erkek gruplarından biri olan EXO’nun üyesidir. Grup 2012’de SM Entertainment altında çıkış yaptı. İlk üyelerden birkaçı gruptan ayrılıp bir kısmı zorunlu askerlik hizmetlerine başlasa bile, EXO ülkenin en büyük gruplarından biri olmaya devam etti. Grup yeni bir müzikle çıkalı uzun zaman oldu. ancak üyeler, kendilerine birçok övgü kazandıran solo projelerine devam ettiler. Baekhyun onlardan biri. Çok başarılı solo kariyeri ve bir söz yazarı ve yapımcı olarak yetenekli yetenekleri nedeniyle sık sık ‘Genius Idol’ olarak anılır. Kendi adını taşıyan YouTube kanalı, yazı yazarken yaklaşık 3,41 milyon aboneye sahip. Kanalda yaklaşık 16 video var, çoğu vlog, idolün günlük yaşamına dair bir fikir veriyor. Baekhyun, kanalında 43 milyonun üzerinde toplu görüntüleme sayısına sahip. Kontrol edinaşağıdaki son video.

9. Chanyeol, EXO

EXO’dan Park Chan-Yeol veya kısaca Chanyeol, çoğunlukla saçmaladığı bir değil iki YouTube kanalına sahip. Şu anda, Chanyeol zorunlu askerlik hizmetini tamamlarken her iki kanaldan da ara veriyor. Chanyeol, EXO’nun rapçilerinden biridir ve son sürümünün adı ‘Yarın’. YouTube’daki kanalları NNG ve CY Park olarak adlandırılıyor . İkincisinin sadece bir videosu var çünkü sevimli idol ilk kanalının şifresini unuttuğunu itiraf etti. İlki, Chanyeol’un ortalıkta dolaştığı ve SM Entertainment ile yaptığı sözleşme dışında yarattığı solo çalışmalarının videolarını yayınladığı yerdir. CY Park’ın yaklaşık 576.000 takipçisi varken, NNG’nin yazı yazarken 1,47 milyon abonesi var. Aşağıdaki en son NNG videosuna göz atabilirsiniz.

10. Chen, EXO

Kim Jong-Dae veya Chen, şu anda zorunlu askerlik hizmetini tamamlayan bir başka EXO üyesidir. Basitçe Chen adlı YouTube kanalı toplamda 10 video içeriyor. Tüm bu videolar temelde Chen kayıt şarkılarının küçük klipleridir. Bu makaleyi yazdığı sırada toplam 1.87 milyon abonesi ve 28 milyonu aşan bir görüntüleme sayısı var. Chen, 2019’un başlarında YouTube’a katıldı. Yakında kariyerine döndüğünde ondan daha fazla video bekleyebiliriz – spekülatif olarak, bu yılın sonunda. Aşağıda yüklediği son videoyu izleyin.