STRAY KIDS İdeal Tipleri: İşte Bilmeniz Gerekenler

Şimdi sizlere Stray Kids ideal tipleri hakkında bilmeniz gerekenleri açıklaycağız. Çıkışından bu yana, özgün konsepti ve kötü çocuk stili tüm sektörü ve tabii ki fandomu etkiledi. Bu adamlar kariyerleri ve ayrıca aşk hayatları için en iyisini hak ediyor . İdeal Stray Kids tipinin neye benzediğini bilmek ister misiniz? Kal ve her üyenin ne aradığını öğren!

İdeal Stray Kids tipi olup olmadığınızı bilin ve fethedin

O belalı ve bağımsız çocuk konseptine rağmen, sahne dışında, Stray Kids’in adamları saf aşk. Aslında, her hayran toplantısında , her STAY’de sahip oldukları şefkatli jestleri görebiliriz. Bu nedenle, bir ilişkide istediklerini hak ederler. Hayalinizdeki çiftin nasıl olduğunu keşfedin!

Bang chan

Lider, bir ilişkide ne aradığından emindir ve bir anne gibi şefkatli, ilgili ve sevecen karaktere sahip bir kişidir . Bang Chan’ımız günün 24 saati çok fazla sevgi ve sevgi istiyor! Ayrıca çok iyi yemek yapan, ailesine ve grup üyelerine saygılı birini arıyor.

ÖNERİLEN: BTS V Takma Adları: Tae’nin 15 Sevimli Takma İsimleri

Lee Know

4D adamı, herhangi bir konu hakkında konuşabileceği, temelde kendisiyle çok benzer bir kişiliğe sahip birini arıyor: dışa dönük ve enerjik. Ayrıca kara komediyi anlamak için harika bir mizah anlayışına sahip olmanız , dans sevgisine sahip olmanız ve bonus olarak uzun saçlı olmanız gerekir . Saçınızın uzamasına izin verin!

Changbin

Bizim Mogi yanında olmak istiyor sevimli birisi ve kim yüksek sesle gülmek için utangaç değildir rapçi için en mutlu anları (bunlar ancak nadir ve skandal) kahkaha dolu çünkü. Ayrıca, her durumda onunla ilgilenmek için bir annelik içgüdünüz olmalıdır. Her zaman onunla ilgilenmek istemez miydin?

Hyunjin

SKZ moda tutkunu, partneriyle ne yaşamak istediği konusunda iyi tanımlanmış bir konsepte sahiptir. Sorunlarınızı ve endişelerinizi anlayacak, onları kendi başına kabul edecek kadar empatiye sahip birini bulun . Ayrıca yaşadığınız her dakika için pozitif, tutkulu ve minnettar olmalısınız.

ÖNERİLEN: BTS Suga Takma İsimleri Kökeni Ve Anlamları

Hyunjin şefkat, sevgi ve şefkat gösterilmesini sever ama aynı zamanda biraz utangaçlık ve masumiyete de çekilir.

They have

Han için ideal partnerin çok fazla karizması olmalı, ancak dış güzellikten daha fazlası, değerleri ve ilkeleri olan bir insan arar . Bu, işte ve duygusal düzeyde bağımsız, çok çalışkan, ilham verici ve her şeyden önce kendisinin bestelediği müziği seviyor olmalı. Ve sen STAY, Han’ın bestelerini dinleyerek saatler harcar mısın?

Felix

Stray Kids’in ideal Felix tipi , utangaç ama doğru anlarda ne hissettiğini söyleme cesaretine sahip biri . Ayrıca sadece güzelliğiyle dikkat çeken çok samimi, karizmatik bir insan olmalı. Tabii ki, onunla ilgilenmek için de çok sevecen ve özenli olmalısınız.

Seungmin

Seungmin için, rüyalarının çifti, ona her yerde eşlik edecek ve başkalarının ne söyleyeceğinden korkmadan dolu dolu yaşayacak maceracı bir ruha sahip olmalıdır . Elbette dışa dönük ve cesur olmalı, ancak yaşıtlarına ve diğerlerine karşı nazik ve kibar olmalıdır.

IN

Maknae çocukları sever ve en masumlara karşı da sabrı ve sevgisi olan birini araması beklenir. IN sadece sakin ve neşeli bir insan istemekle kalmaz, aynı zamanda her projesinde onu destekleyen ve her gün gülümsemesiyle ilham veren kalbinde çok fazla anlayış ve empati vardır . En hassas değil mi?

Stray Kids’in her üyesi aşk hayatında ne yaşamak istediğini çok iyi biliyor. Beklentilerine uyuyor musunuz? Bu kötü çocukları nasıl yeneceğinizi yorum kutusunda bize anlatın .