PUBG Loot Haritası

PUBG Loot haritası sayfamızda, oyundaki her harita için bir ganimet rehberi bulunur ve en yüksek yoğunlukta güçlü silahlar, zırhlar ve iyileştirici öğeler bulmak için en iyi yerleri gösterir.

Erken çantanıza doldurulmuş lezzetli bir ganimet koleksiyonuyla bir maç başlatmaktan daha iyi bir his olamaz. Bir Saldırı Tüfeğine, iyileştirici eşyalara ve sopanın hemen dışında bazı zırhlara sahip olmak, kazanmak ve kaybetmek arasındaki fark anlamına gelebilir. Tabii ki zorluk, o kabarcıklı başlangıca inme şansınızı artırmaktır.

PUBG’nin harita koleksiyonundaki her konum, ilk iniş yaptığınızda bir teçhizat tabağı sunmaz, bu yüzden önemli olan, dalmadan önce hangi kasabaların, şehirlerin ve harabelerin yüksek miktarda güzellik içeren zengin olduğunu belirlemektir.

Dikkate alınması gereken bir diğer konu da bu yerlerin ne kadar tehlikeli olabileceğidir. Çoğunlukla en çok ganimet alan alanlar, herkes yere dokundukları anda onlara ateş edeceğinden, gezinmek için en tehlikeli alanlar olacaktır.

PUBG’deki her harita için ortaya çıkan en iyi ganimetlerle hız kazanmanıza yardımcı olmak için, pubgmap.io’nun harika işine dayanan bir kılavuz hazırladık . Yağmalamak için en iyi yerleri gösteren Erangel, Miramar ve Sanhok’un bir ısı haritası bulacaksınız.

İLGİLİ: PUBG En İyi Loot Ve İniş Yerleri Rehberi

Erangel Loot Haritası

Erangel’de en yüksek ganimet yoğunluğunu burada bulacaksınız.

 • Georgopol – Kıyı şeridi boyunca uzanan burası, ağzına kadar ganimetle dolu muazzam bir yer. Yanınızda aksiyonun bir parçasını almak için paraşütle atlayacak diğer birçok oyuncuya dikkat edin.
 • Novorepnoye – Büyük nakliye sahasında ganimet arayın ve muhtemelen oyundaki en güçlü teçhizatlardan bazılarına rastlayacaksınız.
 • Pochinki – Haritanın tam ortasında bulunan yoğun bir ev kompleksi. Burada ağır bir direniş bekleyin, ancak hayatta kalırsanız gülüyor olacaksınız.
 • Sosnovka Askeri Üssü – En büyük yer olmasa da, kolayca en üst seviye teçhizat yoğunluğuna ev sahipliği yapıyor.
 • Yasnaya Polyana – Bu devasa kule blokları labirenti, en iyi ganimetlerden bir dilim için gidilecek yer. Yine, aynı niyetle buraya akın edecek tüm diğer oyunculara karşı dikkatli olun.

Miramar Loot Haritası

İşte PUBG’nin çöl haritası Miramar’da ganimet toplamak için en iyi yerler.

 • Campo Militar – Miramar’ın Sosnovka Askeri Üssü versiyonu. Büyük ganimet, büyük risk.
 • Hacienda del Patron – Yere dokunduğunuz anda bir kan banyosunun peşindeyseniz, burası tam size göre bir yer. Saldırıdan bir şekilde kurtulun ve cepleriniz ganimetle dolacak.
 • Los Leones – Miramar’daki en büyük yerlerden biri olan burası, bina türlerinin gerçek bir karışımı. Yüksek katlılardan küçük kulübelere kadar her şey var. Pek çok kavga bekleyin, ancak sorununuzu telafi etmek için bir ton iyi donanım.
 • Pecado – Gerçek bir ölüm tuzağı, ancak lezzetli ganimet için kapsamlı bir şekilde taramaya değer. En üst düzey eşyalarda bir şans için merkezdeki kumarhaneye gidin.
 • Hapishane – Kötü şöhretli ve diğer birçok oyuncuyu çekmesi muhtemel bir yer. Ciddi derecede güçlü bazı silahlar ve zırhlar içerir, ancak ezici hasar almadan önce bir sonraki çevreye ulaşma şansı bulmak için genellikle hızlı bir şekilde yağmalamanız gerekeceğini unutmayın.
 • San Martin – İki kalabalık kasaba arasında sıkışmış, dalmadan ve yağmalamadan önce bu yeri temizlediğinizden emin olun.

Sanhok Loot Haritası

Sanhok’ta rekabette öne geçmek için en iyi yerler.

Sanhok hem Erangel hem de Miramar’dan çok daha küçüktür, bu nedenle hemen hemen her yerde iyi bir ganimet bulmanız muhtemeldir. Paradise Resort ve haritanın etrafında noktalı olarak göreceğiniz “Kampların” birçoğu özellikle öne çıkan özelliklerdir.

İLGİLİ: PUBG Nasıl Sessiz Ve Gizli Olunur

En son haritayı kavramak için daha fazla yardım için, kapsamlı Sanhok kılavuzumuza göz attığınızdan emin olun – orada size avantaj sağlayacak bir şeyler olmalı!