PUBG En İyi Hafif Makineli Silahlar (SMG)

PUBG En İyi Hafif Makineli Silahlar: Vector’un övgüsünü yeterince söyleyemeyiz. Bu şey, saniyeler içinde bir düşmanı parçalayabilen kesinlikle çılgın bir ateş oranına sahip. Tetiği basılı tutarken de kontrol etmek oldukça kolaydır. Demir görüntüler bile bağışlayıcıdır!

Bununla birlikte, hepsi gül değil ve Vector’un tek dezavantajı, biraz fazla hızlı kuruyan oldukça cılız 13 atış dergisidir. Ayrıca, aniden bir düşmana rastlarsanız, kaçırılan atışlar için herhangi bir alan bırakmaz.

Neyse ki, bu bir hafif makineli tüfek, her türlü eklentiyle cömertçe kullanabileceğiniz bir silahtır, bu yüzden onu gerçekten dehşet verici bir silaha dönüştürmek için öncelik olarak bu bebeğe uzatılmış bir şarjör tokatlayın. O kadar iyi ki, yakın mesafeden bir Saldırı Tüfeği üzerinde mutlu bir şekilde kullanacağız.

Mikro UZI

Tıpkı Mutant gibi, bu da piyasaya sürüldüğünden beri çok fazla değişiklik gören başka bir silah. Artık üzerine kırmızı nokta görüşü koyabiliyoruz! En büyük çöküşlerinden biri, düşmanları takip etmeyi özellikle zorlaştıran korkunç iradesizliğiydi. Şimdi, neyi hedeflediğinizi görmek ve onu çok kısa sürede gülünç sayıda mermiyle doldurmak çok daha kolay.

İLGİLİ: PUBG En iyi Keskin Nişancı Tüfeği Kılavuzu 2021

MP5K

Bu hafif makineli tüfek başka bir seviyede olduğu için bunun sadece Vikendi olması utanç verici. Ona birkaç ekle vurduğunuzda, gerçekten kendi başına gelir. Bu şey, kontrol etmesi kolay, oldukça tutarlı bir geri tepme modeline sahip, oldukça büyük bir şarjörü var ve bazı güçlü hasar rakamlarını ortaya koyuyor. Eğer görürseniz almaya değer.

UMP9

Hafif makineli tüfek kategorisinin denenmiş ve test edilmiş yiğitliği olan UMP9, orta menzile yakın iyi hasar veren yaygın bir düşüştür ve hem hoş bir demir görüş hem de affedici geri tepme modeline sahiptir.

İLGİLİ: PUBG En iyi Yakın Dövüş Silahları

UMP9’a her tür eki de uygulayabilirsiniz, bunların kullanımını daha da kolaylaştıracak ön tutacaklar, bastırıcılar ve dergiler dahil. Sırf bu silahı her zaman göreceğin için kötü olduğu anlamına gelmez. Tavuk yemeğine kadar envanterinizde kalacak kadar güvenilir.