Kpop seçmelerine nasıl başvurulur?

Yani bir Kpop stajyer seçmesine başvuracak kadar iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenme, seni koruduk. Aşağıda, sizi başvuru formlarına veya diğer bilgilere yönlendirecek en büyük Kore eğlence ajanslarının bir listesini ve bağlantıları bulacaksınız. 

  • BigHit Entertainment için seçmeler
  • JYP Entertainment için Audition
  • YG Entertainment için seçmeler

Burada durmayın! Farklı işler için seçmelere katılabileceğiniz daha birçok yer var. Sadece biraz araştırma yapın ve mümkün olduğunca çok kişi için başvurun.

5 Kpop ninja Taktiği, tavsiyeleri ve kaynakları 

Artık yol haritasını ve nereye başvuracağınızı bildiğinize göre, başarı şansınızı 10 katına çıkarmak için aşağıdaki kaynakları kullandığınızdan emin olmalısınız.

1-Kpop stajyeri olmak istiyorsanız dans etmek, ustalaşmanız gereken en önemli becerilerden biridir. Zaten iyiyseniz, daha iyi olun! Ve yeni başlıyorsanız, bu Kpop dans kursuna göz atmayı unutmayın .
2-Şarkı söylemek , başarılı olmanıza yardımcı olacak bir numaralı beceri olabilir. Ama sadece şarkı söyleyebilmek yeterli olmayacak. Bu kurs harika ve sizi bir şarkıcı olarak iyiden harikaya götürecek.
3-Sizin diyet size şu andan itibaren daha Monitörü ve işe sahip olacağı başka bir şey olacaktır. Rekabete girdiğinizde diyetiniz ve vücudunuz üzerindeki baskı artacaktır. Bu nedenle, mümkün olduğunca güçlü ve mümkün olan en iyi diyetle başladığınızdan emin olun . Ama lütfen sağlığın her zaman önce geldiğini unutmayın.
4-Korece öğrenmek ilk şey olmayabilir, bir Kpop stajyeri olmaya çalışırken düşünürsünüz. Ancak Kore diline hakim olmak, diğer birçok başvuru sahibine göre size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Her avantaj önemlidir!
5-Yapmayı öğrenmen gereken bir diğer şey de oyunculuk yapmak . Belirli durumlar için harekete geçmeniz istenecektir ve kulağa kolay gelebilir, ancak rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, bunu ciddiye almalısınız. Oyunculukta iyi değil misin? Burada nasıl rol oynayacağınızı öğrenin ve belki sonunda bunun yerine bir oyuncu olursunuz!
Bahsedilen tüm beceriler biraz açık ama sonuncusu küçümsenmemeli: Kişilik önemlidir! Bu, süper komik ya da aşırı derecede çekici olman gerektiği anlamına gelmez. Bu sadece, seçmelerde benzersiz kişiliğinizin parlamasını sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Tek bir SİZ var ve bu sizin en büyük avantaj noktanız olacak!

Ustalaşman gereken son beceri doğru motivasyondur . Motivasyon sizi karanlık günlerde, sıkı antrenman yapmak istemediğinizde ve vazgeçmek istediğinizde atlatacak şeydir. Motivasyonunuzu bulun ve gerçekleştirin.

ÖNERİLEN: Kpop Stajyeri Olmanın 5 Adımı Ve İpuçları

Kpop stajyeri olma konusunda son birkaç düşüncemiz:

Bir Kpop stajyeri ve hatta bir Kpop yıldızı olmanın yolu son derece zor ve kesinlikle seçilmesi en kolay kariyer yolu değil. İmkansız görünebilir ve büyük ihtimalle başaramayacaksın. Ama bu gerçekten senin hayalin ve arzunsa. Her şeyi bir Kpop idolü olmak için yatırmak istiyorsanız, başkalarının sizi caydırmasına ve bunun peşine düşmesine izin vermeyin. Şans şimdi ve sadece daha sonra pişman olacaksın, eğer bir şans vermezsen. Öte yandan, kendinizin de çok farkında olmanız gerektiğini düşünüyorum. Yani, eksikliklerinizi bilmelisiniz ve cesaretiniz kırılmadan diğer insanların tavsiyelerini dinleyebilmelisiniz.