Kpop İdolleri Regl Dönemleriyle Nasıl Başa Çıkıyor?

Kadın Kpop idolleri regl dönemleri vardır, ancak normalde pek bunun hakkında konuşulmaz. Kulağa sert gelebilir, ancak genel olarak konuşursak, bununla başa çıkmak zorundalar.Aynı şey kendilerini iyi hissetmediklerinde veya çok yorgun olduklarında da geçerlidir.

İdol hayatı son derece sert ve çoğu televizyonda asla bundan bahsetmiyor çünkü halkın fikirlerinden korkuyorlar. Bu yüzden idolleri her ne olursa olsun desteklemeye devam etmeliyiz ve artık idol olmak istemeseler bile anlayışlı olmalıyız.

Kpop idolleri regl dönemleri hakkında biraz daha araştırma yaparken bu üç nedeni ortaya çıkardık.

Doğum kontrol hapları , idollerin adetlerini 3 ila 12 ay arasında herhangi bir yerde durdurmalarına izin verir. Bununla birlikte, birçok idol, çok yoğun bir programları olduğu veya gizli bir ilişki içinde olabilecekleri için doğum kontrol hapı kullanmıyor.

Düşük karbonhidrat diyeti , düzensiz bir adet döngüsüne yol açabilir ve idollerin 1 ila 3 ay arasında herhangi bir yerde adet dönemlerini kaçırmasına neden olabilir. Bu, birçok idolün çok sıkı ve katı diyetleri olduğundan en yaygın olanı olabilir.

Güvenlik şortları , neredeyse tüm idoller güvenlik şortu giyerler çünkü bir sızıntı olacaksa üstü örtülür. İdoller, giydikleri kıyafet ne olursa olsun, bir şeyler ters giderse muhtemelen her zaman güvenlik şortu giyerler.

Kpop Putları Gibi Bir Vücut Nasıl Elde Edilir ?

Kpop idolü gibi bir vücuda sahip olmanın birçok yolu var . En kolay yol egzersiz yapmaya başlamaktır. Birçok idol, mahallede dolaşıyor olsalar bile, gün boyunca antrenman yapıyor. Her şey sağlığınız için iyidir.

Kpop idolü gibi bir vücut elde etmek istiyorsanız, diyete ve egzersiz yapmaya başlamalısınız. Yeme alışkanlıklarınıza uygun bir diyet oluşturduğunuzdan ve buna mümkün olduğu kadar uzun süre bağlı kaldığınızdan emin olun.

Bunu kendim denedim ve oluşturduğunuz diyete en az birkaç ay bağlı kalmak çok önemli. Pek çok insan bunu birkaç gün yaptıktan sonra pes ediyor ki bu kötü bir şey.

ÖNERİLEN: Kpop İdolleri Ne Kadar Kazanıyor? 2021 Kpop İdol Maaşları

Kpop Egzersiz Rutini

Kpop idolleri bir egzersiz rutini izler ve bu genellikle kişisel eğitmenler tarafından onlar için yapılır. Bununla birlikte, kişisel bir eğitmen tutacak bütçeniz yoksa, bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Dışarıda birçok egzersiz rutini var, ancak en önemli ipucu tutarlı bir şekilde egzersiz yapmaktır.

Henüz egzersiz yapmaya başlamadıysanız, işte sizin için yaptığımız bir rutin. İstediğiniz her yerde herkes için 15 dakikalık bir başlangıç ​​egzersizi. O antrenmanı takip ettim ve belki alıştıktan sonra biraz değiştirdim.