Jay B Kaç Yaşında,Boy,Kilo ve İnstagram Hesabı

Jay B Kaç Yaşında: 27 yaşındadır. Jay B, önde gelen bir Güney Koreli şarkıcı-söz yazarı ve aktördür. Jay B, Got7, JJ Project, Jus2 ve Offshore üyesi olarak uluslararası üne sahiptir.

Ad Soyad:

Jae Beom Lim      

Doğum tarihi:

06 Ocak 1994

Yaş:

27 yıl

Burçlar:

Şanslı numara:

3

Jay B 6 Ocak 1994’te doğdu ve şu anda 27 yaşında. Memleketi, Goyang’da büyürken Güney Kore, Gyeonggi Eyaleti, Siheung’dur. Jay B’nin burcu Oğlak burcu. Doğum adı Lim Jae Beom’dur. Jay B, eğitim yolculuğuyla ilgili olarak Konkuk Üniversitesi Film Bölümü’nden mezun oldu. Bundan önce Sewon Lisesi’nden mezun oldu.

İLGİLİ: Lalisa Manoban Kaç Yaşında,Kilo,Boy ve Instagram Hesabı

Ailesi hakkında konuşurken, Jay B’nin ailesi, babasının içki sorunu nedeniyle gençken boşandı. Daha sonra Jay B’nin annesi yeniden evlendi. Ayrıca Jay B’nin ailesinin Ilsan’da bir domates çiftliği var. Çocukluğundan bahseden Jay B, 7 yaşında genç yaşta Groove Over Dose’un (tanrı) performansını izledikten sonra şarkıcı olma hayalini geliştirdi.

Genç Jay B ortaokul üçüncü sınıftayken b-boying yapmaya başladı. Bu, okul sınavındaki başarısızlığını takip ediyordu. Jay B, Ilsan, Paju, Boramae ve Jeongbalsan istasyonunda arkadaşlarıyla dans etmeye başladı. Ayrıca yarışmalara katıldı.

Jay B bir b-boy olarak Defsoul sahne adını kullandı. İlham kaynağı Musiq Soulchild’in Just Friends müzik videosuydu. Ardından 2009 yılında JYP Entertainment, Jay B’yi bir b-boy yarışmasında izledi. Ancak genç Jay B, seçmelere katılmakla ilgilenmedi. Yine de, Jay B’nin babası onu JYP seçmelerine katılmaya zorladı.

Dahası, 16 Ocak 2014’te JJ Project üyeleri yedi üyeli erkek grubu “Got7” nin parçası olarak çıkış yaptılar. Jay B ve Jin-young ile birlikte Got7’nin diğer üyeleri Mark, Jackson, Youngjae, BamBam ve Yugyeom. Çocuklar ilk çıkışlarını 1 Ocak 2014’te EP Got It?

Son zamanlarda, 11 Mayıs 2021’de Got7 şarkıcısının H1ghr Music ile özel bir sözleşme imzaladığı duyuruldu. Uluslararası hip-hop ve R&B plak şirketi. Bu markanın kurucusu Jay Park ve Cha Cha Malone’dur. Bu duyurudan üç gün sonra şarkıcı, tekli Switch It Up ile solo sanatçı olarak giriş yaptı . Bu single’da rapçi Sokodomo var.

ilişki durumu

Jay B şu anda bekar. Got7 üyesi bu konuyla ilgili herhangi bir sosyal medya paylaşımı ve duyurusu paylaşmadı. Dahası, Got7 üyesinin ideal sevgilisiyle buluşmasını veya randevuya çıkmasını engelleyen telaşlı bir programı var. Bununla birlikte, doğru zaman geldiğinde Jay B, çekiciliği, yeteneği ve güzelliğiyle birçok genç aşığın dikkatini çekeceğinden emin.

Vücut ölçüleri

Jay B yaklaşık olarak uzun duruyor yüksekliği 5 ayak 10½ inç veya 1.79 m ve ağırlığı 66 kg ya da 146 lbs. Aynı şekilde, singe’nin göğüs-bel-pazı ölçüleri sırasıyla 40-30-15 inçtir. Got7 şarkıcısının koyu kahverengi saçları ve gözleri aynı renkte iken kan grubu “A” dır.

Sosyal Medya ve Net Değer

Sosyal medyadaki varlığından bahseden Jay B, Mart 2020’de Twitter’a katıldı ve şu ana kadar @jaybdef___ hesabında 841.1.000’den fazla takipçisi var. Şarkıcı, Instagram’da @ jaybnow.hr kullanıcı adı altında da mevcuttur . Şimdiye kadar, bu hesap 5,9 milyondan fazla takipçi biriktirdi.

Aynı şekilde, şarkıcı kendi “JAE BEOM LIM” i yarattı. 2 Şubat 2021’de Youtube kanalı. Şimdiye kadar bu kanal, Mayıs 2021 itibarıyla 917.9.000’den fazla görüntüleme ve 642.000 aboneye ulaştı. Şarkıcının ayrıca Sound Cloud’da Def kullanıcı adı altında bir hesabı var. Devam ederken, genç şarkıcının net değeri yaklaşık 2 milyon dolar.