Hangi MAMAMOO Üyesisin Testi 2021

Hangi MAMAMOO Üyesisin: MAMAMOO gözden kaçabilecek bir grup değil. Güçlü sesleri isyan havasıyla bir araya geldiğinde onları durdurabilecek kimse yoktur.

Tabii ki bu, bu yetenekli grubu sevmemizi sağlayan yönlerden sadece biri. Solar, Moonbyul, Wheein ve Hwasa yıllardır bize sanatçı ve insan olarak ne kadar çok şey olabileceklerini gösteriyorlar.

Ve eğer bu inanılmaz kızlara aşık olduysanız, geriye sadece MAMAMOO’dan kim olduğunuzu bulmak kalıyor. Elbette, bu bir süredir kafanızda dolaşan sorulardan biri ve bugün nihayet onu temizleyeceğiz. 😚

MAMAMOO’dan kimsiniz?

Başlamadan önce, şeffaf bir sonuç elde etmenin anahtarının tam bir samimiyetle yanıt vermek olduğu konusunda sizi uyarmalıyız. Soruların her biriyle yüzleşirken gerçekten neyi sevip neyi sevmediğinizi çok iyi düşünmenizi öneririz.

Bunu netleştirdikten sonra, hangi MAMAMOO üyesi olduğunuzu öğrenmeye hazır mısınız? lider olacak mısın? Ya da belki maknae? Öğrenmek için ‘Başlayın’ düğmesini tıklayın. ✨

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

Hangi MAMAMOO Üyesisin Testi

Başlamak için, bu hobilerden hangisi favorilerinizden biri?
Bu sanatçılardan favoriniz hangisi?
Sizce hangi lakap size daha çok yakışır?
Kedileri mi yoksa köpekleri mi daha çok seversin?
Bir dövme için hangi cümleyi kullanırdın?
İdeal tipiniz:
Hangi MAMAMOO Üyesisin Testi
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Tamam, sonucunuzu öğrenmek için can atıyoruz. Bias’ını aldın mı? Ya da kesinlikle beklemediğiniz bir MAMAMOO üyesi mi? Durum ne olursa olsun, tüm izlenimlerinizi yorum kutusuna bırakın, sizi düşünerek hazırladık.

Bir saniye bekle! Paylaşmadan gidemezsin! MAMAMOO hayran kulübündeki arkadaşlarınız, sınava girdiğinizi ve onları hatırlamadıklarını öğrenirlerse tamamen ihanete uğramış hissedeceklerdir. Hemen aşağıda bıraktığımız sosyal düğmelerle çubuğu kullanın, bu yüzden çok daha kolay olacaktır.