Hangi ITZY Üyesisin? 2021 ITZY Bias Testi

Hangi ITZY Üyesisin: ITZY kızları birbiri ardına hit yayınladı. Hayranlarının çoğu, onun girl ezme konseptinin büyüsüne kapıldı , ancak kalmaya karar verenler, ne söylerlerse söylesinler kendin olma mesajı için bunu yaptılar.

Şarkıları, kendini sevme ve bizi benzersiz kılan farklılıkları kucaklamayı öğrenme etrafında dönüyor. Ve bu yetenekli gruba katılmaya karar vermenizin nedenlerinden birinin de bu olduğundan eminiz.

Aşkınız o kadar büyük ki muhtemelen ITZY’den kim olduğunuzu merak etmişsinizdir, ama merak etmeyin, bu gece cevabı bilerek yatağa gidebilirsiniz. 😚

ITZY’den kimsin?

Şimdi, başlamadan önce, sonucunuzun her soruyu cevaplarken ne kadar samimi olabileceğinize bağlı olacağını söylemeliyiz. Bir seçeneği işaretlerken neyi sevip neyi sevmediğinizi çok iyi düşünün, çünkü geri dönüş olmayacak.

Bunu temizledikten sonra, hangi ITZY üyesi olduğunuzu öğrenmeye hazır mısınız? Lider Yeji olacak mısın? Ya da maknae Yuna? Öğrenmek için ‘Başlayın’ düğmesini tıklayın. 💫

Test aracımız hızlandırılmış mobil sayfalarda çalışmamaktadır, testin düzgün çalışabilmesi için sayfanın sonunda yer alan EXİT MOBİLE VERSİYON yazısına tıklayarak diğer versiyona geçmeniz gerekmektedir !

Hangi ITZY Üyesisin?

Boş Zamanlarda Neler Yapmaktan Hoşlanırsın?
Hangi Yemek Yemeyi Seversin?
Kendinizi tanımlamak için hangi özelliği kullanırdınız? ?
Kimin oda arkadaşın olmasını isterdin?
Bu ifadelerden hangisi sizi en iyi tanımlar? ?
Bir idol olsaydın, arkadaşlarından birinin kim olmasını isterdin?
Hangi ITZY Üyesisin?
Tebrikler ! 6 Soruyu da cevapladınız !
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Kim olduğunuzu test eden ITZY’mizin size nasıl tepki verdiğini bize bildirin. Bias’ını aldın mı? Önyargı bozucunuz mu? Ya da ortak hiçbir yanınız olmadığını düşündüğünüz bir üye? Bu soruları ve daha fazlasını sizin için özel olarak hazırladığımız yorum kutumuzda yanıtlayın.

Ayrıca testi diğer ITZY hayranlarıyla paylaşmadan gidemezsiniz. Eğer yapmazsan, bunu büyük bir ihanet olarak görebilirler. Kolaylık için aşağıdaki sosyal medya simgelerinin bulunduğu düğmeleri kullanın. 🙈