Han Ye-seul Sevgilisi Kim 2021 Evlendi Mi?

Han Ye-seul Sevgilisi Kim: Güney Kore medyası, sözde mesleğini bilen insanlarla konuşarak söylentileri yeniden körükledi. Han Ye-seul, rolleriyle namlı Güney Koreli aktris dramaları o tiyatro aktör Ryu Sung-jae kalma yönünde ortaya çıktı sonra ‘bayan Altın Digger’ gibi ve filmler ‘Bir Güzellik Doğum’ gibi başka bir tartışma kendini buldu. Başlangıçta, on yaşındaki genç aktörün erkek bir eskort olduğuna dair söylentiler vardı ve Han Ye-seul bunu açıkça reddetti.

İLGİLİ : BTS World Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ancak 2 Haziran’da Güney Kore medyası Dispatch , ‘Çift mi Sorun mu’ aktrisiyle çıkmaya başlamadan önce sözde mesleğini bilen insanlardan bazı yeni ipuçlarını açıklayarak söylentileri yeniden körükledi . Medya kuruluşu, “Halka açık bir şekilde çıkmaya başlamak onun özgür iradesi ama sonuçları olduğunu anlaması gerekiyor.

Erkek arkadaşının kurbanlarından tamamen özgür olmayacak” yazdı. Ancak hayranlar, haberlere gereksiz bir müdahale olarak baktı. Son zamanlarda Momoland’den Hyebin, kendisinin ve UNB’den Marco’nun aşık olduğunu itiraf ettiğinde, K-pop hayranları bunu garip buldu. Hayranlar onun Lee Da-in ile çıktığını öğrendiğinde aktör Lee Seung-gi bile kurtulamadı.