Hyunjin Ne Zaman Dönecek: JYP Döneceğini Doğruladı

Bu makalemizde Hyunjin ne zaman dönecek sorusuna cevap arayacağız,JYP Entertainment , geçmiş eylemleri üzerine düşünmek için süresiz bir ara verileceğini açıklamıştı. Sonra sanatçının zorbalık yapmadığı doğrulandı, sadece bir sınıf arkadaşıyla güçlü bir tartışması olduğu ortaya çıktı, ayrıca okul öğretmenleri de bunu doğruladı.

Ama bu hikaye zaten açıklığa kavuştu ve kısmen sanatçının ruh sağlığını korumak için ; sular sakinleşirken belirsiz bir duraklamaya girdi. Şarkıcı birilerini incittiği gerekçesiyle grubun Instagram’ına özür dileyen bir mektup bile gönderdi .

JYP Entertainment, bir kendini yansıtma biçimi olarak, erkek grup üyesinin grubun promosyonlarından bir süreliğine ayrılacağını da duyurdu. Ancak netizenler ve hayranlar Hyunjin’in Stray Kids’in varyete programlarından biri olan ‘ SKZ CODE’da yer almasına şaşırdı .

Hyunjin ne zaman dönecek:

JYP Entertainment ayrıca grubun üçüncü yıldönümünü kutlamak için sekiz üyenin bir karikatür resmini yayınladı ve çocuğun hala grupta olduğunu dolaylı olarak açıklığa kavuşturdu. O zamandan beri, birçok netizen Hyunjin hakkında konuşmak için çevrimiçi bir toplulukta toplandı; şovdaki görünüşü ve dönüş tarihi.

İLGİLİ: Hyunjin Gruptan Atıldı Mı, Hyunjin Olayı 2021

Bu gerçekten bazı hayranları heyecanlandırdı ama ne yazık ki; JYP başka bir belirti göstermeden sadece o animasyonları yayınladı, en azından idolün grupta devam ettiği biliniyor . Ancak idolün gruba dönüş tarihi hala bir sır .