BTS World Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bugün sizlere BTS World oyunu hakkında bilinmesi gerekenleri anlatacağız.

BTS sadece müzik dünyasını ve kalplerimizi fethetmekle kalmadı, bu yetenekli adamlar yeni oyunları BTS World ile mobil uygulamaların da kralı oldular.

hayır elde etmek. 33 ülkede en popüler ücretsiz oyunlar listesinde 1 numara ve 82’den fazla ülkede ilk 5 uygulama arasında yer alan BTS World, büyük bir hit ve en önemlisi, biraz daha yakın olabilecek ARMY için bir rüyanın gerçekleşmesi. idollerine.

Önümüzdeki günlerde bu yeni oyunun büyümeye devam edeceğine şüphe yok, bu yüzden en sık karşılaşılan şüphelerden bazılarını ortadan kaldırmak istiyoruz. BTS World hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin, kesinlikle erkek yöneticilerin çalışmalarına daha fazla saygı duyacak ve hayran kalacaksınız.

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Kullandığı Parfümler (Güncel 2021)

BTS World nedir?

BTS World, yedi BTS üyesiyle birlikte Star Wars: Force Arena ve Marvel: Future Fight gibi video oyunlarının yaratıcısı Netmarble tarafından geliştirilen mobil cihazlar için ücretsiz bir oyundur .

Oyun simülasyondur, bu yüzden ARMY’nin çocuklarla ilgili birkaç hikayenin üstesinden gelmesi gerekiyor. Ayrıca, tonlarca içerikle dolu; 10.000’den fazla özel fotoğraf, daha önce hiç görülmemiş 100 video ve tamamen yeni, orijinal bir film müziği.

Kısacası, hayranlar için en iyi hediye.

BTS World’ün konusu ne?

Daha önce de söylediğimiz gibi oyun simülasyondur ve tüm içeriğe erişebilmek ve yedi üye ile etkileşime girebilmek için birkaç hikayeyi tamamlamanız gerekir.

Ana hikaye sizi BTS’in yöneticisi olduğunuz ve onları bugün oldukları uluslararası süper yıldızlara dönüştürmek gibi önemli bir misyona sahip olduğunuz bir evrene götürüyor 🙌

Sanki sihirle zamanda geriye gideceksiniz (çıkıştan bir yıl önce) ve Big Hit Entertainment’ın yeni menajer olan bir çalışanı olacaksınız.

Bu harika paralel evrende Bangtan Sonyeondan henüz yok, hikayede ilerlemek, her üyenin kartlarını almak, seçmek ve seviyelendirmek ve metin mesajları ve görüntülü aramalar yoluyla etkileşim kurmaktan oluşacak görevlerle o noktaya gelmelisiniz.

Yeni görevleri ve etkileşimleri tamamlamak için oyunda kartları toplamanın ve seviye atlamanın çok önemli olduğunu unutmayın. Görevler, oyunda kanat adı verilen enerji gerektirir . (2016 albümünü düşündüyseniz, harika, referansı aldınız 😳)

Buna paralel olarak, grup üyelerinin her birine odaklanan, müzikle ilgili olmayan hayallerini gösteren başka bir hikaye modu var. Ve tüm bu hikaye modları size yetmiyorsa, bir dizi soru aracılığıyla en çok hangi BTS üyesine yakın olduğunuzu keşfetmenizi sağlayacak bir mini oyunun da keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdi, Bangtan erkeklerini dünya yıldızlığına götürmeye hazır mısınız? Hepimiz sana güveniyoruz.

İLGİLİ: BTS Lideri Kim? RM’nin Lider Olmasının 3 Sebebi

Yeni oyun BTS World’ün özellikleri

Oyunun en önemli özelliklerine bir göz atalım:

Genel özellikleri

  • İçerikle yüklenir . Evet, evet ve evet. Bu en iyi bölüm. 10.000 yeni resim ve 100 video klibin yanı sıra 14 özel şarkı içeren bir OST.
  • Üyelerle etkileşime geçmenizi sağlar . İkinci en iyi bölüm, üyelerle görüntülü görüşmelere ve kısa mesajlara katılarak, üzgün hissettiklerinde onları neşelendirme fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Erkeklerin görünümünü değiştirebilirsiniz . Oyun size kıyafetleri, yemek diyetini ve hatta yatak odalarını (görevlerini) seçme seçeneği sunar.
  • BTS’in yeni bir yanını keşfedelim . Ana konuya ek olarak, oyunun kendi seçtikleri her üye için ayrı bir hikaye modu vardır. Bazı röportajlarda, BTS’de olmasalar böyle yapacaklarını açıkladılar. Örneğin, Jungkook’un Taekwondo şampiyonu olma veya V’nin çilek çiftçisi olma hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

BTS World Oyunu Teknik özellikler

  • RAM : En az 2 GB
  • Android sürümü : 4.4 ve üzeri
  • iPhone : 5S ve üzeri
  • IOS sürümü : 9 ve üzeri
  • Ek veri : 544 MB (oyunu indirdikten sonra)

BTS World Oyunu nasıl indirilir?

BTS’i indirmek son derece kolaydır, hem iOS hem de Android cihazlarda yapabilirsiniz.

PC’de oynamak mümkün mü?

Resmi olarak hayır. Hatta Netmarble oyunu emülatörler için bloke etmiştir.

BTS World OST’si hakkında ne biliyorsunuz?

Yeni başlayanlar için, film müziği, oyunun arka planında çalınan enstrümantal müziği içeren 14 şarkıya sahiptir. Bugüne kadar sadece 4 şarkı yayınlandı; Heartbeat , Dream Glow (Jin, Jimin ve Jungkook feat. Charli XCX), A Brand New Day (J-Hope ve V feat. Zara Larsson) ve All Night (RM ve Suga feat. Juice WRLD).

OST’de ayrıca her üyenin bir solosu var , Güney Koreli şarkıcı Lee Hyun’dan I Have You ve Güney Koreli ikili Rooftop Moonlight’tan La La La . BTS World şarkılarının neler olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki listeye bir göz atın:

Bize şu ana kadar BTS World oyunuyla ilgili deneyiminizden bahsedin. Hoşuna gitti mi? Oyunda sizi en çok ne güldürdü? OST hakkında ne düşünüyorsunuz? Elbette, paylaşmak istediğiniz çok şey var ve sizi dinlemek için buradayız.

Ayrıca makale yardımcı olduysa neden ARMY arkadaşlarınızla paylaşmıyorsunuz? Kolaylık için aşağıdaki düğmeleri kullanın.