GTA 5 Özellikler nasıl satın alınır?

GTA 5 özellikler oyun kılavuzunun bu bölümü gayrimenkul satın almayı açıklamaktadır . Bunu GTA 5’te neden yapmanız gerektiğini ve yatırımın geri ödenmesi için ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

San Andreas’ta sahip olabileceğiniz birçok mülk bulabilirsiniz . Aktivitelerle (hangar gibi) bağlantılı bir şey veya her hafta kar sağlayacak bazı işler olabilir. Bir mülk satın almak için onu bulmanız ve ödemeniz gerekir . Oyun ilerledikçe yeni özelliklerin kilidi açılır. Dahası, bazıları bir veya iki karakterle sınırlıyken, diğerleri hepsi tarafından satın alınabilir.

Sahip olduğunuzda, zaman zaman bir görevi tamamlama hakkında mesajlar alacaksınız. Bunu görmezden gelmek, belirli haftadan elde edilen karı azaltır. Bunu görmezden gelmek, belirli bir haftadan elde edilen geliri azaltabilir, hatta tamamen yok edebilir.

Bir mülk satın almadan önce, bunun uzun vadeli bir yatırım olduğunu ve yalnızca oyunu bitirmeyi ve maceranızı GTA ile bitirmeyi planlıyorsanız geri ödeme yapmayacağını unutmayın . Bir hafta yaklaşık beş saat sürekli oyun oynamaktır (zamanı hızlandıran uyumak veya hastaneye yatmak dışında).

GTA 5 Polisten kurtulma

Aynı zamanda, oyunu tamamlamanın% 100’ünü elde etmek için, 5 gelir üreten mülke sahip olmanız gerekir, bu yüzden bunlar gereklidir. Zamanınızı San Andreas’ta geçirmenin alternatif bir çeşidi de var, bu yüzden onlarla ilgilenmelisiniz. Ancak yalnızca parayı önemsiyorsanız, satın almadan önce yatırımın ne kadar hızlı geri ödeneceğini fark etmelisiniz. Genel fiyatı haftalık gelirle karşılaştırın. Finansal olarak en iyi geri ödeme, yaklaşık bir buçuk yıl içinde gerçekleşir.Örneğin, sağlam bir gelire sahip ucuz olan Smoke On The Water veya The Hen House’u düşünmelisiniz .

Bir şeyleri kendi elinize almaya hazırsanız, bazı mülkler görevler için para ödeyecek. Waste Dump, tahrip olan her araba için 150 $ öderken, Sonar Collections Dock nükleer atığın bir kısmı için 23 bin ödüyor (ancak bunlardan sadece 30 tanesi var). Bu belirli alanlara odaklanarak, bu işletmelerin ödemelerinizi çok hızlı bir şekilde iade etmesini sağlayabilir ve klasik modelden daha hızlı kar elde etmeye başlayabilirsiniz, ancak bu zaman alıcıdır.

Sonunda, finansal kara delik olan, ancak başka nedenlerden dolayı faydalı olabilecek bazı işletmeler var. Örneğin, bir taksi şirketi satın almak size ücretsiz taksiler verecektir, neyin yararlı olabileceği, haritanın diğer tarafına geçmek istediğinizde ve 10 dakika araba kullanmak istemediğinizde. Grand Senora Çölü’nde Los Santos Gümrük atölyesi satın almak size Franklin için ücretsiz araba yükseltmeleri sağlar.