GTA 5 Franklin – uzmanlık, beceriler, özel öğeler

GTA 5 Franklin oyun kılavuzunun bu bölümü, oyundaki üç oynanabilir karakterden biri olan Franklin’in ayrıntılı bir açıklamasını açıklıyor . Franklin’in GTA 5’deki yeteneklerini ve onun için ayrılmış benzersiz oyun öğelerinin neler olduğunu öğreniyorsunuz .

Franklin yirmili yaşlarında bir suçlu ve Afro-Amerikan kökenli, günlük görevlerini bir repo adamıyla yapıyor, yani Ermeni asıllı bir uyuşturucu satıcısı olan Simeon Yetarian için araba kurtarıyor. Franklin hırslı bir adamdır ve arzusu yeraltında suçlu olarak terfi etmek – Michael Trevor ile yaptığı işbirliği sayesinde gerçekleşmeyi umduğu bir rüya.

GTA 5 Franklin - uzmanlık

Özellik: Her şeyden önce, Franklin mükemmel bir sürücüdür ve özellikle kuyruğunuzu kaybetmeniz gerektiğinde veya bir soygun bölgesini çok hızlı bir şekilde terk etmeniz gerektiğinde faydalı olur. Bunun dışında yetenekli bir keskin nişancı olup, ihtiyaç duyulması halinde meslektaşlarına destek verebilmektedir.

ÖNERİLEN: GTA 5 Arabalar ve motosikletler nasıl kullanılır?

Özel yetenek: Franklin’in özel yeteneği, sürüş sırasında zamanı yavaşlatma yeteneğidir. Bu, dar dönüşlere girmenize veya yoldaki çeşitli engellerin etrafından kaymanıza yardımcı olur.

Bu karakter için ayrılmış oyun öğeleri: Franklin’in bazı görevler için yanına alabileceği arkadaşı Lamar’a ait bir Rottweiler olan Chop. Ayrıca, sadece bu karakter için, diğerlerinin yanı sıra çete savaşlarına veya yasadışı araba yarışlarına katılmakla bağlantılı bir dizi yan görev vardır.