GOT7 Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

GOT7 Grup Üyeleri: GOT7’nin yedi üyesinin hepsi çok yetenekli ve dünyanın her yerinden – o yüzden size her biri hakkında biraz bilgi verelim.

Ah, GOT7’da herkesin belirli bir rolü olmadığını belirtmekte fayda var: sadece ana vokal (şarkıların çoğunu söyleyen), görsel (en çok görünen) ve grup lideri ( en çok sese sahip olan). grubun “sözcüsü” olma sorumluluğu).

Jinyoung

Tam Adı: Park Jin Young (박진영)
Doğum Günü: 22 Eylül
Menşei: Jinhae-gu, Güney Kore
Yaş: 25

ÖNERİLEN: MAMAMOO Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Güney Koreli JinYoung, Junior sahne adını kullanırdı, ancak sonunda gerçek adını değiştirdi. 2009 yılında JYP’ye katıldı ve 4 yıl stajyerlik yaptı. Çocuğun her zaman şarkı söylemeyi hayal etmesi merak uyandırdı, ama babası bunu yapabileceğine inanmadı – JinYoung aksini kanıtlamış gibi görünüyor, değil mi?

YoungJae

Tam adı: Choi Young-jae (최영재)
Doğum tarihi: 17 Eylül
Menşei: Mokpo, Güney Kore
Yaş: 23

YoungJae, GOT7’da çıkış yapmadan önce sadece 7 ay stajyerdi. Şarkı söylemesinin (grubun ana vokalidir) ve dans yeteneklerinin yanı sıra piyano çalmayı da biliyor! Ah, çocuk da Güney Koreli ve zaten bir müzik okulunda okudu.

ÖNERİLEN: Monsta X Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

JB

Tam Adı: Im Jae Bum (임재범)
Doğum Günü: 6 Ocak
Menşei: Goyang, Güney Kore
Yaş: 26

JB, GOT7 üyesi olmadan önce 4 yıl stajyerlik yaptı ve JinYoung ile birlikte seçmelere katıldı! O ise bütün üyelerin kendisine oy ettiği bir oy kazandıktan sonra, grubun lideri.Çok havalı, değil mi? Ayrıca JB, GOT7’nin Güney Koreli üyelerinden biridir.

Mark

Tam Adı: Mark Tuan (마크투안)
Doğum Tarihi : 4 Eylül
Menşei: Los Angeles, ABD
Yaş: 26

Erkeklerin en büyüğü Mark, 2010 yılında JYP’ye katıldı. Grubun görünüşü Los Angeles’ta doğdu ve Portekizce ve İspanyolca konuşmamasına rağmen çocukken Brezilya ve Kolombiya’da yaşadı. Diğer üyelere göre, Mark grubun en sakin ve en rahatı!

Jackson

Tam Adı: Jackson Wang (잭슨왕)
Doğum Tarihi : 28 Mart
Menşei: Hong Kong, Hong Kong
Yaşı: 25

En eğlencelilerinden biri olan Jackson, 2 yılı aşkın bir süre stajyerlik yaptıktan sonra 2011 yılında JYP’ye katıldı. İlginç bir şekilde, babası sadece bir eskrim yarışmasını kazanırsa etikete girebileceğini ve hem bireysel hem de grup madalyaları kazandığını söyledi! Oh, ve diğer üyelere göre, Jackson grubun en seksisi.

Bambam

Tam Adı: Kunpimook Bhuwakul BamBam 
Doğum Günü: 2 Mayıs
Menşei: Bangkok, Tayland
Yaş: 22

Zor isim, değil mi? Bu nedenle Kunpimook, GOT7’a katılırken Bambam sahne adını benimsedi. Çocuk Taylandlı ve 13 yaşında Kore’ye taşındıktan sonra JYP’ye katıldı. Grubun “modacısı” olarak bilinir, her zaman şık ve kibirlidir.

Yugyeom

Tam adı: Kim Yu-gyeom
Doğum tarihi: 17 Kasım
Menşei: Namyangju, Güney Kore
Yaş: 22

Bunun gibi görünmüyor olsa da, Yugyeom olan (genç) maknae Got7 ait. 2011 yılında JYP’ye katıldı ve 3 yıl stajyerlik yaptı. Aynı zamanda gruptaki Güney Korelilerden biri ve diğer çocuklara göre Yugyeom en hassas ve yardımsever olmasının yanı sıra en uzun ve en güçlü olanı.

GOT7 ile tanışın

GOT7 grubu 2014 yılında JYP Entertainment etiketiyle piyasaya çıktı. 7 üyeden oluşur: Jinyoung, Youngjae, JB, Mark, Jackson, Bambam ve Yugyeom.JYP’ye göre, grubun uzmanlığı hip-hop ve “aldatıcı dövüş sanatları hileleri”nin, yani geleneksel dövüş akrobasilerinden esinlenen dansların birleşimidir.