Monsta X Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Monsta X Grup Üyeleri: Her birinin işlevinden, kişiliğinden ve meraklarından biraz bahsedelim. Bu, (favori) biasınızı seçmeyi kolaylaştırır !

İsim: Son Hyun Woo
Yaş: 27
Rol: Lider, vokalist ve dansçı

Starship Ent.’e katılmadan önce Shownu, başka bir ajans olan JYP’de stajyerdi. Bu yüzden GOT7 erkekleriyle süper arkadaş ! Az konuşan, çok dikkatli ve çok dikkatli bir tiptir. 6 yıldır stajyerdi, bu da neden lider olduğunu açıklıyor: Shownu’nun sektörde çok deneyimi var, değil mi?

ÖNERİLEN: TWICE Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Kihyun

İsim: Yoo Kihyun (유기현)
Yaş: 26
Fonksiyon: Ana vokal

Tüm Starship stajyerleri arasında en iyi vokalist olarak kabul edilen Kihyun ayrıca gitar ve gitar çalmayı da biliyor! Ayrıca, diğer erkekler için çok endişeli olduğu ve çok talepkar olduğu için grubun “annesi” olarak kabul edilir. Hatta biraz şikâyetçi olduğunu söylüyorlar – ama bu çekicilik, değil mi?

ÖNERİLEN: Red Velvet Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

hyungwon

İsim: Chae Hyungwon (채형원)
Yaş: 26
Fonksiyon: Dansçı ve görsel

Bir model olarak Hyungwon harika bir görünüme sahip. Harika bir moda anlayışı var ve performansları boyunca bir dansçı olarak gelişiyordu, bu ajansı şaşırttı. Buna rağmen, aynı zamanda daha utangaç ve gözlemcidir. Ah, bir merak: Hyungwon, Çince’yi daha akıcı konuşan üyelerden biri!

Minhyuk

İsim: Lee Min Hyuk (이민혁)
Yaş: 26
Fonksiyon: Vokalist ve görsel

Grubun en konuşkanı olan Minhyuk, gençliğinden beri diğer ajanslarda ve sahnelerde şarkı söyledi. Erkekler arasında en dağınık olanı olarak kabul edilir, belki de tam olarak eğlenceli ve dışa dönük olduğu için. 

joheon

İsim: Lee Joo Heon (이주헌)
Yaş: 25
Rol: Ana rapçi ve yüz

Jooheon, Starship Entertainment’ın en iyi rapçilerinden biri olarak kabul ediliyor!7 yıldır stajyerdi ve yeteneği ve çalışmasıyla tanınmayı seviyor. Dindardır ve Hıristiyan inançlarına çok sadıktır. Ah, o Shownu, Wonho ve Gunhee ile birlikte Nuboyz grubunun bir üyesiydi!

IM maknae

Adı: Im Chang Kyun (임창균)
Yaş: 23 yaşında
İşlev: Rapçi

IM maknae , yani Monsta X’in en genç üyesi. Görünüşe göre ciddi, ironik mizahı olan canlı bir çocuk. Merak edilen şey, Güney Kore’de doğmasına rağmen IM’nin zaten İsrail ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamış olmasıdır!

Monsta X nasıl ortaya çıktı?

Grubun hikayesi bir merakla başlıyor: Monsta X, NO.Mercy adlı bir yarışma reality şovundan çıktı!Programın sonunda grup kuruldu ve Mayıs 2015’te Trespass adlı ilk EP’lerini yayınladı .