MAMAMOO Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

MAMAMOO Grup Üyeleri: Esas olarak öldürücü vokalleriyle tanınan MAMAMOO üyeleri, çok yönlü sanatçılar olmaları, eğlenceli ve özgün kişilikleri olmaları nedeniyle de çok seviliyor .

Solar

Tam Adı : Kim Youg Sun
Doğum Tarihi : 21 Şubat 1991
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 28 yaşında

Modern K Müzik Akademisi Üniversitesi’nden mezun olan Solar, şu anda Kore’nin en büyük gruplarından birinin lideri ve baş vokalisti . Bir sevgi gösterisinde kendini MAMAMOO’nun annesi olarak görüyor!

ÖNERİLEN: Monsta X Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Ancak, bugün tüm bu yetenekleri gören kimse , RBW’de stajyer olmadan önce 40’tan fazla seçmede reddedildiğine ve başlangıçta müzik kariyerinin ailesi tarafından desteklenmediğine inanmıyor . Ağır, değil mi? Neyse ki pes etmedi!

Solar hip-hop’a çok düşkündür ve en sevdiği film Titanic’tir . Ayrıca, MooMoos adlı hayranlarıyla vlog’ları, kapakları ve komik videoları paylaştığı Solarsido adlı bir YouTube kanalı da var ! ❤️

Moonbyul

Tam Adı : Moon Byul Yi
Doğum Günü : 22 Aralık 1992
Menşei : Bucheon, Güney Kore 
Yaş : 27 yaşında

Moonbyul, MAMAMOO’nun ana rapçisi ama onun da harika bir vokalist olduğunu öğrendiklerinde birçok yeni hayranını gevşek bırakıyor! Aslında, Byul ajansa katılmak için yaptığı seçmelerde şarkı söyledi, ancak eğitim sırasında rapçi oldu.

ÖNERİLEN: TWICE Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Aynı zamanda bir sanatçı olarak tanımlandığından bahsetmiyorum bile , Bay Belirsiz için koreografiyi bile yaratan harika bir dansçı . Gerçek bir tam sanatçı, değil mi?

Byul’un Daebakie adında bir köpeği var ve Red Velvet’ten Seulgi’ye o kadar yakın ki birlikte bir şarkı bile yayınladılar. Aynı zamanda diğer idollerle de arkadaş ve Jin (BTS), Hani (EXID) ve 1992 doğumlu diğer sanatçılarla bir sohbet grubunun parçası. Hepsini seviyoruz! 

Wheein

Tam Adı : Jung Whee In
Doğum Günü : 17 Nisan 1995
Menşei : Jeonju, Güney Kore
Yaş : 24 yaşında

Wheein, MAMAMOO’nun ana dansçısı ama aynı zamanda baş vokalist olarak da çok şarkı söylüyor. 2018’de Easy parçasıyla solo çıkışını yaptı , ancak daha önce film müzikleri ve işbirlikleri yayınladı.

Adı parlak kişi anlamına gelir ve çizgi roman sevgisini miras aldığı halası tarafından bir çizgi roman karakterinin onuruna seçilmiştir. Sanatçı ebeveynleri ile bir sanat okulundan mezun oldu ve eğer şarkıcı olmasaydı, Wheein bir ressam ya da ressam olurdu, hobisini icra ederdi .

Ggomo adında bir kedisi var, yemek yiyen insanların videolarını izlemeyi seviyor ( mukgbang şovları ) ve sürekli olarak diğer sanatçılarla şarkı söylemesi isteniyor, ama aynı zamanda rapte de iyi.

hwasa

Tam Adı : Ahn Hye Jin
Doğum Günü : 23 Temmuz 1995
Menşei : Jeonju, Güney Kore
Yaş : 24 yaşında

Hwasa, MAMAMOO’nun en genç üyesi olabilir ama gruptaki her şeyi biraz yapıyor: şarkı söylüyor, dans ediyor, rap yapıyor… neye ihtiyacı varsa! Ayrıca 2019’da kısa sürede hit olan Twit şarkısıyla solo çıkış yaptı .

Ne yazık ki alerjisi olduğu için hayvan besleyemiyor ama çok sevdiği doldurulmuş bir aslanı var. Yalnız yaşıyor ve yemek pişirmeyi ve eski caz dinlemeyi, rol modelleri Rihanna ve Beyoncé’nin hayranı olmayı seviyor.

Hwasa zaten Kore’nin güzellik standartlarına uymamakta zorlandı ama bunu gücü olarak kullanarak bunu tersine çevirdi. Bugünlerde makyajsız görünmeye aldırmıyor, vücudunu ve teninin rengini seviyor.