Red Velvet Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Red Velvet grup üyeleri , her yerde dinleyicileri memnun eden ses çeşitliliği ile dünya çapında hayranlar kazandı . Bununla birlikte, beşlinin ününün çoğu, beş üyesinin olağanüstü yeteneği ve karizmasından kaynaklanmaktadır.

Kız grubu, Irene, Seulgi, Wendy, Joy ve Yeri, eşit derecede parlak kızlar, ancak birlikte, k-pop tarihinin en büyük gruplarından birini ortaya çıkaran farklı kişilik ve yeteneklere sahip kızlardan oluşuyor .

irene

Adı : Bae Ju Hyun (배주현)
Doğum Günü : 29 Mart 1991
Menşei : Daegu, Güney Kore
Yaş : 29 yaşında
Boy : 1.60m

ÖNERİLEN: SHINee Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Irene grubun lideri, görsel ve ana rapçisidir. Aynı zamanda bir aktris ve 2016 komedi mini draması Women At A Game Company’de rol aldı.Rengi pembe.

Çıkış yapmadan önce, SM Rookies ekibinin bir parçasıydı ve Henry tarafından 143 ve SHINee tarafından Why So Ciddi videolarında yer aldı . O zamanlar insanlar çok sessiz olduğu için ondan korkuyorlardı, ama gerçek şu ki güçlü aksanından utanıyordu ve bu yüzden konuşmaktan kaçınıyordu.

Irene kendine çok güvenmiyor ve sorunları hakkında neredeyse hiç konuşmuyor, bu yüzden performanslarını kendini ifade etmek için kullanıyor ve sahnede olmayı seviyor. Ayrıca sakin ve huzurlu müziği sever, çok okur ve gramer açısından katıdır.

ÖNERİLEN: Girls Generation Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

Seulgi

Adı : Kang Seoul Gi (강슬기)
Doğum Tarihi : 10 Şubat 1994
Menşei : Ansan, Güney Kore
Yaş : 26 yaşında
Boy : 1.64m

Seulgi grubun ana dansçısı ve son yıllarda vokalist olarak daha da büyüdü – Wow Thing şarkısını bile yayınladı . Red Velvet’teki rengi sarıdır.

Eğitimi sırasında ses tellerinde bir sorun yaşadı ve dans provası yaparak bunu telafi etti ama şarkı söylemeyi bırakmadı ve daha çıkış öncesi iken solist Henry ile Butterfly’ı seslendirdi ( k-pop sözlüğüne gelelim) ! ). Halka tanıtılan ilk Red Velvet üyesiydi.

Seulgi birçok k-pop sanatçısıyla çok arkadaş canlısı ve sosyal olmasına rağmen sakin kişiliğiyle biliniyor. Aynı zamanda harika bir sanatçı , yeteneğiyle hayranlarını şaşırtıyor. Seulgi gitar çalmayı biliyor ve stres atmak için günlüğüne yazmayı seviyor.

Wendy

Adı : Wendy Son (웬디손), Son Seung Wan (손승완)
Doğum Günü : 21 Şubat 1994
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 26 yaşında
Boy : 1.60m

Wendy, şarkılardaki en yüksek notalardan sorumlu olan Red Velvet’in ana sesidir . Müzik becerileri arasında piyano, gitar, flüt ve saksafon gibi enstrümanlar da bulunmaktadır. Onu temsil eden renk mavidir.

Parlak kişiliğini yansıtan, çok etkileyici ve her zaman harika tepkileri garanti eden biri olarak bilinir. Eskiden bir YouTube kanalım vardı ama sildi. Diğer üyeler onun Red Velvet’teki en sağlıklı üye olduğunu söylüyor.

Wendy, kız kardeşiyle birlikte okumak için Kanada’ya taşındığında ilkokulun beşinci yılına kadar Kore’de yaşadı. Çok zekidir ve her zaman mükemmel notlara sahiptir, İngilizcede akıcılık ve İspanyolca ve Fransızca dillerinde beceriler sağlar.

Joy hem

Adı : Park Soo Young (박수영)
Doğum Günü : 3 Eylül 1996
Menşei : Jeju Adası, Güney Kore
Yaş : 23 yaşında
Boy : 1.68m

Joy hem vokalist hem de rapçidir ve her iki rolü de kusursuz bir şekilde yerine getirir – aynı zamanda harika bir Kore tarzı trot şarkıcısı. Red Velvet’teki rengi yeşil olsa da kırmızıyı tercih ediyor.

Red Velvet dışında, 2018’de The Great Seducer ile dramalarda çalıştıktan sonra harika oyunculuk yeteneğiyle Kore televizyonunda öne çıktı. Ayrıca BtoB üyesi Sungjae ile We Got Married’de de yer aldı .

Oldukça mükemmeliyetçidir ve her şeyi çözmeyi sever. Selfie çekmeyi, film izlemeyi ve dudak kremi toplamayı seviyor. Joy, Hayoung (APINK) ve Yerin (G-FRIEND) ile çok iyi arkadaş ve hatta 2019’da özel bir yılsonu etkinliğinde birlikte performans sergilediler.

Yeri

Adı : Kim Ye Rim (김예림)
Doğum Tarihi : 5 Mart 1999
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 21
Boy : 1.60m

Yeri grubun maknaesi (en küçüğü) ve vokalist ve rapçi . Gruba sadece Mart 2015’te mini albüm Ice Cream Cake’in piyasaya sürülmesiyle katıldı , ancak aynı zamanda rengini de kazandı: mor.

Ariana Grande’nin açık bir hayranı, sanatçı tarafından birkaç kez fark edildi ve hatta Yeriana takma adını kazandı. Red Velvet’in diğer üyeleri onun en dağınık olduğunu söylüyor ama bu onun çalışkan olmasına engel değil: Yeri okulda sınıfının birincisiydi!

Temel İngilizce konuşuyor ve hatta Batılı bir adı var, Katy. Hello Kitty ve parfümleri sever ve ayrıca TWICE grubundan aktris Kim Saeron ve Nayeon ile yakın arkadaş olduğu için grubun en sosyal üyesidir.