KARD Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

KARD Grup Üyeleri: K-pop sahnesine sadece erkeklerden veya sadece kızlardan oluşan gruplar hakim ama KARD karma bir grup olma önerisiyle her şeyiyle geldi !

Kuruluşlarından bu yana cesur bir tarza sahip olan KARD, dünya çapında büyük ilgi görüyor ve şimdiden Brezilya halkının favorilerinden biri!

Çoğu k-pop grubunun aksine KARD’ın bir lideri yok. Ancak, grup adından da anlaşılacağı gibi , üyeler desteden bir kartı temsil eder ve her biri takım içinde benzersiz bir role sahiptir.

ÖNERİLEN: GOT7 Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

KARD üyelerinin bireysel profiline göz atın: 

J.Seph

Tam Adı : Kim Tae Hyung (김태형)
Doğum Günü : 21 Haziran 1992
Menşei : North Chungcheong, Güney Kore
Yaş : 27 yaşında

J.Seph, KARD’ın en yaşlı üyesi ve herkes onun aynı zamanda en komik olduğunu söylüyor. Bir idol olarak çıkış yapmadan önce beş yıl eğitim aldı ve eğitimi sırasında bazı Rainbow kliplerinde rol aldı .

Destedeki kartınız As , takımı destekleyen en düşük kart veya grubun ilk partisinde söylediği gibi keskin olan en yüksek kart olabilir .

ÖNERİLEN: MAMAMOO Grup Üyeleri Hakkında Bilgiler 2021

BM

Tam Adı : Matthew Kim, Kim JinSeok (김진석) ve Kim WooJin (김우진)
Doğum Günü : 20 Ekim 1992
Menşei : Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri
Yaş : 27 yaşında

BM 2011’de Kore’ye gitti ve kısa süre sonra idol olmak için eğitime başladı ve Kpop Star şovuna katıldı .

Psikoloji okudu ve arkadaşlarıyla sadece eğlence için rap yapmaktan zevk aldı , ancak okulu bıraktı ve KARD’ın rapçisi olarak ilk çıkışını yaptı. Güverte yılında ise Kral Rolünü güvenilir ve güçlü ekibinin sağlam bir temel olmaktır.

Somin

Tam Adı : Jeon Somin (전소민)
Doğum Günü : 22 Ağustos 1996
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 23 yaşında

KARD’ın baş vokalisti ve görseli olarak çıkış yapmadan önce Somin , her ikisi de aynı şirket olan DSP’den Japon grubu Puretty’nin bir üyesi ve APRIL’in lideriydi . Ama çıkışından birkaç ay sonra diğer müzik tarzlarını denemek için gruptan ayrıldı .

Jiwoo

Tam Adı : Jeon Ji Woo (전지우)
Doğum Günü : 4 Ekim 1996
Menşei : Seul, Güney Kore
Yaş : 23 yaşında

Maknae Kard ait (genç) başka bir şirkette beş yıl için eğitilmiş, ama o kadar seçilecek DSP sadece iki ay sürdü bir Kard üyesi. Grubun ana dansçısı ama aynı zamanda şarkı söyleyip rap de yapabiliyor.

Kartı, KARD’ın şarkı söylemesine, rapine, dansına ve müziğine renk vermekten sorumlu olarak tanımlanan Renkli Joker’dir.

KARD’ın tarihi

Başlangıçta, BM ve J.Seph bir hip-hop düeti olarak çıkış yapacaktı, ancak şirketin planları değişti. Somin’in APRIL’den ayrılması ve Jiwoo’nun şirkete katılmasıyla KARD grubu, 2016 yılının sonlarında DSP Media tarafından kuruldu.

Resmi çıkışlarından önce, karma grup , çıkış öncesi projeleri olarak Oh NaNa , Don’t Recall ve Rumor gibi şarkılar yayınladı.