CSGO Nişangah nasıl değiştirilir Güncel 2021

CSGO  Nişangah Crosshair kılavuzumuz, nişangahınızın her yönünü oyun tarzınıza uyacak şekilde kolayca ayarlamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir bakış açısı içerir.

CSGO Nişangah rekabetçi bir şekilde oynarken çabucak öğreneceğiniz bir şey varsa, oyun tarzınıza daha iyi uyması için nasıl göründüğünü ve hissettiğini her yönüyle kişiselleştirmeniz gerekir.

Nişangahınızı değiştirmek, özellikle bu affetmeyen FPS’nin böylesine kritik bir parçasını oluşturduğu için odaklanacağınız ilk şeylerden biridir. Varsayılan artı işareti tam olarak korkunç olmasa da, daha iyisini yapabilirsiniz – çok daha iyi.

İLGİLİ: CS: GO – AWP kılavuzu ve Yöntemleri 2021

Deneyimlerimize göre, özel olarak üretilmiş bir retikül oyununuzda bir dünya fark yaratabilir, çünkü çekimlerinizde daha emin olmanızı sağlar ve tüm önemli kas hafızasını fareyi sallama şeklinize yerleştirme sürecini başlatır. ped.

CS: GO, oyun içi ayarlar aracılığıyla nişangahınızı özelleştirmek için temel bir yöntem sağlar, ancak dikkate alınan her şey inanılmaz derecede sınırlıdır.

Gerçekten el yapımı bir retikül için, bazı harika üçüncü taraf araçlarına dönmeniz ve oyun içi bir yapılandırma dosyası oluşturmanız gerekir. Bu korkutucu gelebilir, ancak aşağıya koyduğumuz tüm bilgileri takip ederseniz, çok kısa sürede yepyeni, son derece optimize edilmiş bir nişangahla çalışmaya başlayacaksınız.

Otomatik yürütme dosyası nedir ve neden buna ihtiyacım var?

Bir “otomatik yürütme” veya “yapılandırma” dosyası, CS: GO’daki her şeyi özelleştirmenize olanak tanır. Nişangahın kendisini değiştirebilir, mini haritayı mükemmel hale getirebilir ve hatta hareket ederken karakterinizin ne kadar öne çıkacağını özelleştirebilirsiniz.

Esasen, her oynadığınızda otomatik olarak çalışan bir dizi konsol komutuyla dolu temel bir dosyadır ve oyunun tüm kişisel dokunuşlarınızı yüklemesini sağlar.

Oyun içi dosyalara hiç müdahale etmediyseniz, bunu kurmak korkutucu olabilir, ancak bir tane pişirin ve CS: GO deneyiminizde gerçekten büyük bir fark yaratır. Ayrıca, oyun içi HUD’nin özelliklerini ve daha fazlasını değiştirmek isterseniz, istediğiniz zaman dosyaya geri dönebilir ve birkaç şeyi değiştirebilirsiniz!

Bir yapılandırma dosyası nasıl kurulur

Otomatik yürütme yapmak, nişangahınızı kandırmanın ilk adımıdır. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, bu izlenecek yolla devam etmeden önce CS: GO Başka bir sekmede yapılandırma dosyası nasıl oluşturulur kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun . Bir tane oluşturduktan sonra, aşağıdaki adımlara geçebilirsiniz.

CS: GO Nişangahınızı nasıl değiştirirsiniz?

Bu özel iş için yalnızca bir araç öneriyoruz ve buna ” Dathost’s CS: GO Crosshair Generator Tool ” deniyor . Süreci inanılmaz derecede basitleştirir ve farklı yüzeylerle nasıl göründüğünü ve etkileşime girdiğini görmek için artı işaretinizi geliştirmenize ve test etmenize olanak tanır.

Her tür artı özelleştirme kaydırıcısını ekranın sağ tarafında bulacaksınız, bu yüzden bunları istediğiniz gibi ayarlayın ve sonuçların örnek slaytlarda önünüzde göründüğünü görün.

Rüyalarınızın nişangahına karar verdikten sonra, ekranın sağ alt kısmındaki “Yapılandırma” kutusuna dikkat edin. Buradan, kutudaki her şeyi vurgulamak, kopyalayıp doğrudan yapılandırma dosyanıza yapıştırmak isteyeceksiniz.

Artık yapılandırma dosyanızda olduğuna göre, gitmekte fayda var!

Elbette, oyuna girerseniz ve hala tam olarak doğru olmadığını fark ederseniz, değişkenle oynayarak ve çıkmadan önce “Kaydet” i tıklayarak veya Dathost’un aracına gidip kopyalayarak her zaman doğrudan yapılandırma dosyasında birkaç ince ayar yapabilirsiniz. eskisinin üzerinde başka bir taze yapılandırma.