Counter Strike Görev 4 Heyecanlı Öldür

Counter Strike Görev 4: İşiniz bir M4 (M4A4 veya M4A1-S) kullanarak 10 vesikalık vuruş yapmaktır . Her iki tüfek de güçlü geri tepmeleriyle tanınır, bu nedenle bir kafadan vuruş yapabilmek için kısa aralıklarla ateş edin. Ayrıca çömelme veya artı işaretini tutarak geri tepmeyi etkisiz hale getirebilirsiniz, ancak görevin bizden vesikalık puan almamızı gerektirdiği göz önünde bulundurularak tekli atışlar önerilir.

ÖNERİLEN: Counter Strike Görev 3 Hafiflet

Harita üç ilginç pusu konumu içeriyor:

Bu konum, gelen rakipler tarafından kullanılabilecek bir geçit üzerinde gözünüzün olmasını sağlar. Ayrıca aynı koridora çıkan merdivenleri kontrol etmek için sağa dönebilirsiniz. Son olarak, solunuzda bulunan duvarın yanında çömelebilir ve her iki konumu farklı bir taraftan kaplayabilirsiniz.

Soldaki duvar (yukarıya bakın). Uzun koridor için harika bir görüş noktasına sahip olmak için engelin arkasına çömelin. Ayrıca köşeye yaklaşabilir ve ikinci koridorda her iki taraftan herhangi bir hareket olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bomba alanlarından birinin yanında bir atıştırmalık dağıtıcısı. Konum, sağınızda bulunan koridor ve önünüzde bulunan Alchemy Towers koridoru için iyi bir görüş noktası sunar. Ayrıca sola dönüp yakındaki merdiveni de kapatabilirsiniz.