Counter Strike Görev 3 Hafiflet

Counter Strike Görev: Amacımız bir UMP-45 kullanarak 15 öldürme yapmaktır . Silahın daha uzun patlamalar sırasında hatalı olduğu kanıtlanabilir ve artı işaretini hareket ettirerek geri tepmeyi kontrol etmemizi gerektirir. İlk üç atış yapışırken, kalan mermiler eğilme ve sol üste çıkma eğilimindedir. Kontrollü bir patlama ateşlemek için, imleci ekranın sağ alt tarafına sürüklemeye başlayın. Lite, bir pusuya uygun 3 farklı konum içerir:

Yukarıdaki ekran görüntüsü, yaklaşan düşman tarafından kullanılabilecek genişletilmiş bir koridor içermektedir. Temas kurduğunuzda, istediğiniz gibi ateş edebilir veya solda görülen duvarın arkasına saklanabilirsiniz, bu da yeniden yüklemek veya bir flaş patlaması yapmak için güvenli bir yer sunar. Farklı bir koridora, balkona açılan küçük bir kapıya ve en sağda bulunan bir odaya daha göz atmak için sağa da dönebilirsiniz. Bu konum hemen hemen her yolda göze çarpıyor.

ÖNERİLEN: Counter Strike Hydra Görevleri İpuçları

Balkonun altındaki yukarıda belirtilen koridor. Balkona açılan kapı da rakipleriniz tarafından kullanılabilir. Düşmanı fark ettiğinizde, ateş etmeye başlayın veya bir flaş patlaması yapmak için biraz geri çekilin.

Sonraki koridor. Büyük silindiri sağ taraftan çevirmek, kapının yanında bulunan başka bir girişi görmenizi sağlayacaktır.