Counter Strike Görevleri 6 Phillipe Gambiti

Counter Strike Görevleri: Amacımız, bir PP-Bizon kullanarak 15 kişiyi öldürmek . Benzer şekilde, UMP-45 durumunda olduğu gibi , daha uzun patlamalar geri tepmeyi azaltmak için artı işaretlerini hareket ettirmemizi gerektirir. İlk üç tur sıkışma eğilimindedir, ancak daha fazlası yukarı ve biraz sola gider. Doğru ateşi korumak için, artı işaretini biraz aşağı ve sağa hareket ettirin.

Aşağıdaki görüş noktalarından birini kullanabilirsiniz:

Yukarıdaki ekran görüntüsü, rakipleriniz tarafından kullanılabilecek bir yolu göstermektedir. Artı işaretlerini duvarın yanına yerleştirin, böylece bir rakip görüş alanına girdiğinde anında ateş etmenizi sağlar. Sorun çıkarsa, sağ taraftaki duvarın arkasına saklanın.

ÖNERİLEN: Counter Strike Görev 3 Hafiflet

Görev sırasında bulunan en iyi görüş noktası. Bu konum, mevcut her yola göz atmanızı sağlar. Sağınızdaki dar kapıya bir flaş patlaması atabilir ve ardından rakiplerinizi ortadan kaldırmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, solunuzdaki kutular, ilerideki yolu kapatmak için iyi bir görüş noktası sunar. Son olarak, sağa ilerleyebilir ve üçüncü koridora bakmak için yakındaki köşeyi kullanabilirsiniz.