BTS Üyelerinin Cinsel Tercihleri Nelerdir?

BTS Üyelerinin Cinsel Tercihleri: Tüm dünyadaki genç kızların gözde gruplarından biri olan Bts grubu hakkında açıkçası her detay merak ediliyor. Saçlarından,yüzlerindeki makyaja kadar; ne yedikleri,ne içtikleri vs.

Son zamanlarda en merak edilen konular arasında grup üyelerinin cinsel yaşamlarının ve tercihlerinin ne oldukları soruluyor. Gruptaki her üyenin cinsel eğilimi oldukça farklı.

Tamam, o zaman büyükten küçüğe doğru başlayalım;

Jin için, Jin’in daha çok heteroseksüel olduğun biliniyor ama Joon için eşcinsel.

Yoongi‘ye gelince, Yoonginin cinsel eğilimi Biseksüel(YOONSEOK!!) buna hiç şüphe yok.”Kişiliğe ve atmosfere odaklanıyorum. İdeal bir tipim yok ve bu bir kızla sınırlı değil.”- Yoongi.

Namjoon‘un cinsel tercihi ise; Namjoon, BTS’in LGBT’yi destekleyen ilk kralı ama nedense onun gerçekten çok güçlü bir müttefik olduğunu hissediliyor ama hala heteroseksüel. Jin gibi onun da cinselliğini sorguladığını ve erkeklerle birlikte olmayı düşündüğü görülebiliyor. Pan ya da bi de olabilir ama o zaman bile ağırlıklı olarak kadınlarla olacağı düşünülmüyor.

İLGİLİ: Hangi BTS Üyesisin? (BTS Bias Testi) 2021

Hoseok Biseksüel olarak görünse de ama daha çok eş cinsel tarafının ağır bastığı söyleniyor.  (YİNE YOONSEOK!!).

Jimin tamamen gey… belirli bir kıza biraz ilgi duyuyor ama senin de çok iyi bir kız olman gerekecek. Güzel kızlara daha fazla eğilimi olsa da tercihini erkeklerden yana yapıyor. Jimin açıkça toplumların cinsiyet ifadesi kurallarına uymayı pek umursamıyor ve sadece istediği gibi görünüyor ve davranıyor. Özellikle son 2-3 yılda çok daha rahat oldu ama cinsellik açısından yine de cinsiyetini hesaba katarak her cinsiyetten biriyle birlikte olmaya açık olduğu biliniyor.

Taehuyng büyük ihtimalle Biseksüel ama daha çok düz tarafta (VKOOK!!).

Son olarak Jungkook; O heteroseksüel ya da biseksüel olarak biliniyor. Bunu sonuçlandırmak için, Jin’iniz (Ama Joon’a göre gey) olmadığı sürece üyelerin gerçekten cinsel tercihleri farklı yönlerde seyrediyor. 

Suga‘nın biseksüel olduğu biliniyor. Ona sorulan soru, ne tür bir insandan hoşlandığı ile alakalı idi. Bir tipi olmadığını ve önce cinsiyete değil kişiye aşık olduğu için sadece kızlarla sınırlı olmadığını açıkladı.