BTS Üyeleri Estetikli Mi? BTS Estetik Yaptırdı Mı?

BTS Üyeleri Estetikli Mi: Hiç kimse RM’nin estetik operasyon geçirmiş gibi görünmesini beklemiyor. RM, solunum sorunlarını (septum deviasyonu) çözmek için ameliyat oldu. Lütfen Bangtan’da başka kimsenin estetik yaptırmadığını düşündüğümün açıklaması için aşağıyı okuyun ve uzman olmadığımı unutmayın bu sonuca araştırma ve bazı basit mantıklar yaparak geldim, bu da bunu daha da önemli hale getiriyor. bir görüş. Bu soğuk sert gerçekler değil .

Hiç estetik yaptırmadıklarını düşünüyorum. Çıkışlarından (2013~) bu yana fiziksel görünümlerinin kademeli olarak değiştiğini görebiliyordunuz, ani bir değişiklik olmadı. En gençleri (Jungkook, Taehyung, Jimin) o zamanlar 15/16, 18 ve 18 yaşındaydı. Değişim, ergenlik olarak bilinen ve insanların büyüdükçe daha olgun görünmesini sağlayan tamamen doğal bir biyolojik süreçtir. Çıkışlarından altı yıl sonra hala aynı görünüyorlarsa çok endişelenmeliyiz.

İLGİLİ: Bts Fancafe Nedir? Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

“Kabarcıklarını patlattığım için üzgünüm ama Hobi burnunu yaptırmıştı (uzun zaman önce) ve Namjoon burnunu yaptırmıştı (bölünmüş septumu nedeniyle Şubat(?) 2018’de). İkisi de aşikar ve hatta bunun hakkında konuştular (Hobi’nin burnu hakkında nerede konuştuklarını hatırlayamıyorum uzun zaman önceydi, ama Namjoon ameliyatı hakkında birkaç kez konuştu. 2018’deki geri dönüş yemek partisini izleyin, burada hissettiğini söylüyor ameliyattan sonra burnundaki kaskı çıkardıklarında çok rahatladı).

Jungkook‘tan %100 emin değilim ama muhtemelen burnu ve çift göz kapağı ameliyatı mevcut. Dediğim gibi burnundan emin değilim çünkü olgunlaşınca değişiyor ama yaşlanınca çift göz kapağı birdenbire ortaya çıkmıyor.

Hobi‘nin daha önce burun ameliyatı olup olmadığı belli değil. Bazıları, Paul Resnikoff tarafından yazılan bir makalede bilinmeyen bir Beverly Hills plastik cerrahı gibi (digitalmusic, 2017) sahip olduğunu iddia ediyor. Makalenin yazarının (kimliğini gizli tutmak isteyen) bu cerraha Hobi’nin çıkış öncesi/sonrası fotoğraflarını sağladığını belirtmekte fayda var. Ancak yazıda, cerrahın Hobi’nin sözde burun ameliyatı olduğu iddiasını desteklemek için sunduğu tek açıklama “Tipik bir Asyalı yüzü olmadığı”ydı. İsmi açıklanmayan bu cerrah, ifadesini güçlendirmek için Hobi’nin çıkış öncesi ve çıkış sonrası fotoğrafları arasında herhangi bir fark belirtmedi.

Bu iddianın açıklaması oldukça eksik, zayıf ve kanıt yerine varsayımlara ve genellemelere dayalı görünmektedir. İkincisi, ben uzman değilim, bu yüzden bunu biraz olsun ama Hobi’nin lise fotoğraflarına bakılırsa, burnu tamamen aynı görünüyor. Son olarak, Hobi’nin sözde burun ameliyatının varlığına veya BTS’in kendisinin bahsettiği herhangi bir içeriğin varlığına beni ikna edebilecek bir karşılaştırma/kanıta henüz rastlamadım.

Jungkook hakkında: Hiç burun ameliyatı geçirdiğini sanmıyorum. Hiçbir yerde burnunda/yüzünde ani bir değişiklik gözlemlenmedi. Çıkış öncesi günlerden bu güne kadar olan fotoğraflar, burnunun/tüm yüzünün birkaç yıl içinde yavaş ve kademeli olarak değiştiğini gösteriyor.