BTS Üzücü Şarkılar 2021 Top 10 Listesi

Sizler için BTS Üzücü Şarkılar listesi hazırladık buyurun birlikte inceleyelim.

BTS üyeleri, hayranlarıyla bağlantı kurmak için savunmasız olmaktan korkmuyorlar, aksine, ARMY’nin hissettiklerine bir isim koymasına ve böylece üstesinden gelmesine yardımcı olabilecek hüzünlü şarkılar yaratıyorlar.

Kötü bir dönemden geçiyorsanız ve içinizdeki her şeyi ortaya çıkarmak istiyorsanız BTS’in bu 12 hüzünlü şarkısını dinlemek sizi rahatlatabilir.

BTS Üzücü Şarkılar

1. Spring Day

Birini özlemek, baharın gelişini dört gözle beklememize neden olan dondurucu bir kış gibi hissedebilir.

Eğer böyle hissettiyseniz, bu şarkıyla özdeşleşmiş hissedeceğinizden şüpheniz olmasın. Üzgün ​​hissetmek, hava atmak ve bir kaybı kabul etmeyi öğrenmek için idealdir.

2. Epilogue: Young Forever

Epilogue: Young Forever , büyümenin zorlukları ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gereken fedakarlıklar hakkında bir şarkı. Müzikte mevcut duygular, şarkı sözleri ve erkek çocukların sesleri, bu zorluklarla karşılaşanlar için mükemmel bir teselli.

İLGİLİ: BTS Üyeleri Estetikli Mi? BTS Estetik Yaptırdı Mı?

Bu melankolik şarkının bir parçası şöyledir:

Sonsuza kadar genç olacağız
Çiçek yapraklarının yağmuru altında Koşmaya devam ediyorum
Bu labirentte kaybolduk
Sonsuza kadar genç kalacağız

3. Epiphany

May Epiphany bir tane, ama BTS’in bu üzücü şarkıları listesinin dışında bırakamadık.

Love Yourself: Answer albümünden bu parçada Jin bir vahiyden bahsediyor: Başkalarıyla yapmadan önce kendinizi tamamen sevmeyi ve kabul etmeyi öğrenmek.

Onun tatlı, düşünceli sesi karanlık anların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir ve size değerli bir ders verebilir.

4. Butterfly

Butterfly , The Most Beautiful Moment In Life, Part 2 adlı mini albümden , sözlerinde sevilen birini kaybetme korkusuna odaklanan bir şarkı.

Hiç hissettin mi? İşte bu güzel şarkıdan bir kesit:

yanımda kalacak mısın?
Bana söz verebilir misin?
Elini bırakırsam uçup gidebilirsin
korkuyorum bundan korkuyorum

5. 2! 3!

2! 3’ü duyduğunuzda , neden hayranlara adanan ilk BTS şarkısı olduğunu anlıyorsunuz. Wings albümündeki bu şarkı hayatın ne kadar zor olduğundan bahsediyor, ama umudunuzu koruyormuşsunuz gibi gelecek tüm iyi şeyleri görebileceksiniz.

Melodik seslerle çocuklar, ARMY’ye her türlü sorunun birlikte üstesinden gelebileceklerine dair güvence verir.

İLGİLİ: Bts Fancafe Nedir? Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

6. Save Me

Görünüşe göre iyimser temposuna rağmen, Save Me’nin çok derin bir anlamı var. Sözleri, üzüntünün temsil ettiği karanlıktan uzaklaşmak için yardıma ihtiyaç duyduğunuz farklı durumlarla (ayrılık, sizin için önemli biriyle tartışma veya depresyon hali) örtüşmek olabilir.

Şarkı şu dizelerle başlıyor:

Bu geceden nefret ediyorum, nefes almak istiyorum,
rüyalarımdan nefret ediyorum, uyanmak
istiyorum, içimde kapana kısılmış hissediyorum, boğulabilirim,
yalnız olmak
istemiyorum, sadece senin olmak istiyorum.

7. The Truth Untold (feat. Steve Aoki)

Anlatılmamış Gerçek , La città di smeraldo ( İspanyolca Smeraldo çiçeği efsanesi veya Smeraldo şehri ) olarak bilinen İtalyan hikayesine dayanmaktadır . Bu hikaye, bir gün bahçesinden çiçek toplayan genç bir kadını görene kadar evde yaşayan görünüşünden emin olmayan bir adam hakkındadır. İlk başta bu onu rahatsız etse de, genç kadının sinsi ziyaretlerinden hoşlandığını ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğini fark etti.

Bu nedenle onu takip etti ve genç kadının hayatta kalabilmek için bahçesinden aldığı çiçekleri sattığını keşfetti. Aşık olarak, ona yardım etmenin bir yolunu buldu ve daha yüksek bir fiyata satılabilecek tamamen yeni bir çiçek yarattı. Ancak, genç kadın asla geri dönmedi, umutsuzca bir maske taktı ve sadece öldüğünü ve onunla birlikte aşkını itiraf etme umuduyla öldüğünü keşfetmek için onu aramaya gitti.

Şu an ağlamıyorsan, kesinlikle bir kalbin yok.

8. Let

Deniz , Love Yourself’in bir şarkısıdır : O , erkeklerin nasıl ün kazandığını ve bu hayali gerçekleştirmek için yüzleşmek zorunda kaldıkları birçok zorluğu anlatır.

Ana duygusal mesajı şudur:

Umudun olduğu yerde zorluklar vardır

9. Jamais Vu

Jamais Vu , acı, umutsuzluk ve derin anlam taşır. Başlangıç ​​olarak, şarkının adı, tanıdık bir durumun tamamen yeni ve tanınmaz bir şey gibi hissettirdiği bir fenomene atıfta bulunuyor.

Dolayısıyla şarkı sözleri, aynı hatayı tekrar tekrar yapmanın ve sonuçlarını yeni bir şeymiş gibi hissetmenin ikilemini anlatıyor. Aynı hatanın yarattığı sürekli bir acı ve üzüntü döngüsünde nasıl olabileceğinizi açıklayın. Jin ve Jungkook’un sesleri bir yalvarış olarak duyulurken, J-Hope’un bölümleri, içinde kapana kısılmış hissettiği anları ortaya koyuyor.

10. Path

Seçeceğimiz yol veya seçmeye karar verdiğimiz yol hakkında şüphe duymaya başladığımız bir zaman gelir. Muhtemelen bu 2 Cool 4 Skool şarkısında erkekleri ele geçiren aynı endişeyi hissediyorsunuz , ancak ağladıktan sonra, tıpkı onlar gibi devam etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Bu sadece şarkıdan bir alıntı:

Değişmiş miydi?
Başka bir yol seçseydim
Durup geriye baksaydım

Bu üzücü BTS şarkılarından bazılarını biliyor muydunuz? Başka hüzünlü şarkılar ekler misin ? Yorumlarda bize bildirin, bize yazmanız gereken her şeye dikkat edeceğiz.

Ayrıca diğer ARMY üyeleriyle paylaşmadan ayrılamazsınız. Aşağıda size bıraktığımız butonları kullanın.