BTS Jimin Takma İsimleri ve Anlamları (Güncel 2021)

Sizler için BTS Jimin Takma İsimleri konusunda derin bir araştırma yaptık ve Jimin tüm lakaplarını sizler için derledik.

BTS fandomu için, sadece Park Jimin isminin anılması, birçok anıyı çağrıştırıyor. Ve Jimin “Baby G”, “Baby J” veya “Young Kid” gibi isimlerle çıkış yapmak üzereyken, sonunda tüm dünyanın onu tanıması için doğum adını kullanmaya karar verdi.

Tabii ki, ilk çıkışından bu yana, takma adların gelmesi uzun sürmedi. Daha çok onun hassas yüzünü, gerçek kişiliğini ve sahnede gözlerimizi kamaştıran taşkın tutkusunu hesaba katarsak. ✨

Sadece Jimin’in en şirin takma adlarını değil, her birinin arkasındaki anlamı ve bu takma adları sevimli ChimChim’e kimin vermeye karar verdiğini de öğrenin.

BTS Jimin Takma İsimleri:

1. ChimChim

Bu doğru, Jimin’in en bilinen takma adlarından biriyle başlayacağız: ChimChim. Bu, Bangtan American Hustle Life’dayken Tony Jones’un aklına geldi . Görünüşe göre Jimin bu takma adı sevdi, bu da ARMY’nin de onu kullanmasına neden oldu. 💖

Ek olarak, Jimin bu takma adı BT21 karakteri Chimmy’nin adı için ilham kaynağı olarak kullandı.

2. Jiminie ve Park Jiminie

Jiminie, ismi telaffuz etmenin sevimli bir yolu olduğu için doğal olarak doğdu. Ancak, tam sürüm olan Park Jiminie’nin kredisi Suga’ya gidiyor.

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Hastalıkları Nelerdir? Hastalık Bilgileri

3. Christian Chim Chim

Sevimli lakaplardan bahsedersek, Christian Chim eksik olamaz. Jimin, İngilizce adının ne olacağı sorulduktan sonra bu takma adı kendisi için yarattı. 😇

4. Mochi

Süper bir BTS hayranıysanız, Jiminie’ye neden Mochi dendiğini bilmelisiniz. Kısaca açıklayalım.

Çıkış yaptığından beri Jimin’in surat asma alışkanlığı vardı. Bunu yaptığında, sadece son derece sevimli görünmekle kalmaz, yanakları da tıpkı “mochi” denen Japon tatlısı gibi yumuşar ve yumuşar. 🍬

5. Küçük Prens

Serendipity MV’si yayınlandıktan sonra K-ARMY, Jimin’e atıfta bulunmak için Küçük Prens takma adını kullanmaya başladı. Bunun nedeni, videonun Antoine de Saint-Exupéry’nin ünlü kitabına benzerliğinde yatıyor.

6. JM

BTS’in sadece RM’si yok, onların da JM’si var. Bu takma ad, Park Ji Min’in adının baş harflerini ifade eder.Çok havalı olmasına rağmen çok sık kullanılmaz.

7. Dooly

L-ARMY için Dooly ismi pek bir şey ifade etmeyebilir ama K-ARMY için çok fazla anlamı var. Küçük Dinozor Dooly, 1987 yılında Güney Kore animasyonunun simgesi haline gelen Kim Soo-Jung tarafından yaratılan bir animasyon dizisidir.

Ara sıra, K-ARMY, Jimin’e atıfta bulunmak için Dooly adını kullandı, çünkü yanaklarını şişirdiğinde küçük dinozorla aynıydı.

İLGİLİ: BTS Jimin Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Gerçek

8. Mang-gae-tteok

Jimin’in yanakları büyüleyici, bu yüzden onun takma adlarının çoğuna ilham kaynağı oluyorlar. Örneğin, Mang-gae-tteok gerçekten yumuşak bir pirinç keki anlamına gelir, bu yüzden Jimin’in yanaklarının yumuşaklığı bir Manggae veya Manggaetteok ile karşılaştırılır. 😳

9. Kamkat Mochi

Bu takma ad da K-ARMY tarafından oluşturuldu, Jimin’in VLive’da canlı bir yayında parlak turuncu bir kazak içinde görünmesinden sonra ortaya çıktı ve cüce veya Çin portakal ağacına atıfta bulunan kamkat kelimesini önceki takma adıyla birleştirdi. , mochi .

10. Jiminie Pabo

American Hustle Life’ı hatırlıyor musunuz ? Oradan çıkan tek takma ad ChimChim değildi. Gösteri sırasında V, bir kişiye biraz Korece öğretmeye karar verdi ve bunu yapmak için “Jiminie Pabo” ifadesini seçti. Bu ifade “Jimin bir aptal” anlamına geliyor, bu yüzden Jimin’in yüzü bunu duyduğunda paha biçilemezdi. 😅😅😅

11. Ddan-ji (딴지)

Ddan-ji, buzağı veya buzağı anlamına gelen Jang-ddan-ji’den gelir. Yani bu takma ad Jiminie şort giydiğinde ve kaslı bacaklarını gösterdiğinde kullanılır.

12. Dimini

Christian Chim Chim’de olduğu gibi, bu takma ad Jimin’in kendi icadıdır. Bir hayran Jimin’e çok fazla içmenin nasıl olduğunu sorduğunda, çok fazla aegyolu bir bebek gibi davrandığını ve örneğin Jimin yerine Diminie diyeceğini söyledi. 🙈

13. Bbang-ddeok (빵떡)

Bbang-deok, ekmek ve pirinç keki kelimelerinin birleşimidir. Bu kelime gerçekte var olmasa da, fikir Jiminie’nin yumuşaklığını ve sevimliliğini sembolize etmesidir.

14. Be-i-geul-nam (베이글 남)

Bir kez açıklandığında, bu takma ad Jimin için idealdir. Be-i-geul-nam (베이글 남), bebek yüzlü, ancak göz alıcı bir vücuda sahip bir erkeğe atıfta bulunan kelimelerin birleşimidir. Bilinen “simit” kelimesinin anlamına çok benzer.

15. Sam-boon sam-ship-sam-cho

Bu takma ad Fire için MV ile doğdu , hayranlar 3:33 işaretinde Jimin’in merkezde koreografiyi yönettiğini fark ettiler. Sam-boon sam-ship-sam-cho, kelimenin tam anlamıyla “3 dakika 33 saniye” anlamına gelir.

16. Pak-bbooong (박뿡)

Bu takma ad, Diminie tarafından BTS FESTA 2016 sırasında profilini tamamlarken kendisi için yaratılmıştır. Bu ifadenin hiçbir anlamı yoktur.

17. Jiminnie ddong-gae-ae

Çocukların J-Hope’un doğum gününü bir dizi oyunla kutladıkları bir yayında Jimin, karakteri için bu ismi kullanmaya karar verdi. Genel olarak, yaygın olarak kullanılan bir takma ad değildir.

18. Jji-min (찌민)

Jimin ve RM bir performans sırasında gömleklerini yırttıktan sonra hayranlar Jimin’e atıfta bulunmak için Jji-min takma adını kullanmaya başladı. “Yırtmak” anlamına gelen jjit-da (찢다) kelimesini ve onun adını birleştirir. 😱

19. Jimin-ssi

Muhtemelen ne Jimin’in ne de diğer üyelerin Jungkook ona Jimin-ssi dediği zaman gülmeyi engelleyemediğini görmüşsünüzdür.

-ssi’nin (Lord) -hyung’dan (Büyük Birader) daha resmi bir saygı ifadesi olmasına ve ilk kez karşılaşan bir kişiye atıfta bulunmak için daha sık kullanılmasına rağmen, Altın Maknae bu şekilde bir çağrı yapmıştır. tüm ARMY’nin sevdiği arkadaşlar arasında bir şaka. 😆

20. Joo-hwang-meo-ri-gye (주황 머리 개)

Bir takma ad olmanın ötesinde, joo-hwang-meo-ri-gye “turuncu saçlı çocuk” anlamına gelen bir referanstır. Jimin , 2015 yılında Shinhwa’nın Perfect Man şarkısına cover yaptığında çok dikkat çekti , o zamanlar saçları turuncu olduğu için insanlar onun kim olduğunu bulmak için bu isimle onu arıyorlardı.

21. Sexy mochi

Görünüşe göre konu mochi lakapları olduğunda Jimin kral. Bu durumda, bu takma adı yaratan RM’di, nedeni Jimin-sii’nin çok yumuşak ve hassas yanaklara sahip olmasına rağmen, aynı zamanda çok güçlü ve çekici bir vücuda sahip olmalarıdır.

22. Jung-kook-mam (정국 맘)

Bu takma ad “Jungkook’un kalbi” olarak tercüme edilir ve Jimin’in maknae için sahip olduğu büyük sevgi ve şefkat nedeniyle K-ARMY’nin bir icadıdır. 💗

23. Ddochi

Diminie’nin lisedeki sınıf arkadaşları, onun bir köpek yavrusu gibi göründüğünü düşündükleri için ona Ddochi demeye başladılar. Bu, Jimin tarafından 2013’teki bir röportaj sırasında ortaya çıktı.

Artık Jimin’in takma adlarının ne olduğunu biliyorsunuz, biliyor muydunuz? Bize hangileri olduğunu söyleyin. Ayrıca favorilerinizin hangileri olduğunu bilmek istiyoruz, tüm izlenimlerinizi bize yorum kutusuna bırakın. Onları okumaktan mutluluk duyacağız. 👀

Bu değerli bilgiyi ARMY arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Size teşekkür edecekleri bir gerçek.