BTS Suga Hastalığı Nedir? Ne zaman Dönecek?

BTS Suga Hastalığı: BTS üyesi Suga , ameliyat gerektiren son omuz yaralanmasından sonra hayranlarına büyük bir güncelleme veriyor.

Soompi’ye göre Big Hit, 6 Kasım’da Suga’nın omuz labrumunun yırtılması nedeniyle ameliyat edildiğini açıkladı, bu onu bir süredir etkileyen bir sorundu.

“Birçok hayranın bildiği gibi, Suga uzun süredir omuzla ilgili sağlık sorunlarından muzdaripti. Suga’nın omuz sorunları, çıkış yapmadan önce 2012’de meydana gelen bir kazada yaralanmasıyla başladı ve 2013’te omuz çıkığı teşhisi kondu. Omuz ağrıları devam etti. 2019 yılında, sol omuz ekleminin etrafındaki kıkırdağın yırtıldığı anlamına gelen ‘sol omzunun arka labral yırtılması’ teşhisi konana kadar. O zamandan beri, yaralanmasının faaliyetlerini etkilemesini önlemek için çeşitli tedaviler almaya devam etti. ,” şirket açıkladı.

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Mikrofon Renkleri (2021 Güncel)

“Yakında döneceğim. O kadar uzun sürmeyecek!”

Şimdi Suga, Weverse’deki yepyeni bir gönderiyle hayranlarına işlerin iyi gittiğine dair güvence veriyor.

“Açıklamadan sonra birçok kişi endişelendi ve bu yüzden üzgünüm ve gerçekten minnettarım.. Çok şükür ameliyat iyi geçti. Şu anki durumum biraz ağrım var ama çok rahatladım. İşim gereği ameliyattan olabildiğince kaçınmaya çalıştım ve rehabilitasyon ve aşılarla dayandım. Ancak korktum çünkü ne zaman performans göstersem daha da kötüleşmeye devam etti” diye yazdı.

“Yani dört hastaneden üçü benim durumuma göre ameliyat olmamın iyi olacağını söyleyince ameliyat oldum.. (Gerçekten çok kıvrandım..!) Katılamayacağım. şu an için planlanmış aktiviteler bu yüzden üyelere ve ARMY’ye üzülüyorum. bence bu da çok yazık.. bir an önce toparlanabilmek için bir süre uzak kalacağım ama geri döneceğim yakında. O kadar uzun olmayacak! Bir kez daha özür dilerim ve teşekkür ederim ARMY!”

BTS şu anda, yeni albümünü ayarlanır BE , büyük olasılıkla Suga yeni albüm döngüsü sırasında bazı etkinlikler oturup zorunda olacağını bu yüzden, 20 Kasım. Ancak, sevdiği şeyi yapmaya geri dönebilmesi için mükemmel bir iyileşme sağlayabileceğini umuyoruz!