BTS Üyelerinin Mikrofon Renkleri (2021 Güncel)

BTS Üyelerinin Mikrofon Renkleri ve ideoller için anlamlarını sizler için açıkladık.

Mikrofonların renklerinin bu idollerin her biri için farklı bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz?

“BE” adlı yeni EP’lerinin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle BTS, bazı üyelerinin saç renginden bazı mikrofonlarının renk değişikliğine kadar birçok değişiklikle bizi bir kez daha şaşırttı .

İlginç bir gerçek, bazı mikrofonların yeni bir renge ek olarak yaklaşık 4500 Swarovski kristaline sahip olmasıdır!

BTS’in mikrofonlarının renklerinin ne anlama geldiğini ve idollerin neden onları değiştirmeye karar verdiğini görelim .

BTS Üyelerinin Mikrofon Renkleri:

Crystal Glowe şirketi , bu adamların güzel mikrofonlarıyla parlamasını sağlamaktan sorumlu ve yeni renklerin beklentilerini karşıladı.

Canlı tonlardaki renklerle daha parlaktırlar ve her ayarı göz kamaştırabilirler. BTS 2021 mikrofonları, gelecekleri , büyümeleri, maceraları ve “BE” ile BTS’in yeni dönemi hakkında çok şey anlatıyor.

İLGİLİ: BTS Üyelerinin Evcil Hayvanları ve İsimleri 2021

Jin Mikrofon Rengi

Jin, mikrofonunun rengini değiştirmeye karar veren idollerden biri . Daha önce, kendisi kadar parıldayan Swarovski kaplamalara sahip güzel bir pembe mikrofonu vardı.

Ama şimdi, Jin’in yeni ve güzel bir rengi var ve beyaz bir AY’dan başka bir şey değil. 

Bu yeni güzel rengin görebildiğimiz özellikleri arasında Swarovski kristalleri ve mikrofonun ortasında ve alt taraflarında üç küçük pembe kristal kelebekle dolu olması yer alıyor.

Beyaz renk barış, saflık, lüks ve masumiyet anlamına gelirken , kelebek refah, umut ve direnişi temsil eder . Bunun Jin’in mikrofonu için ideal renk olduğunu düşünmüyor musunuz?

Suga Mikrofonu Rengi

Suga’nın mikrofonu hala siyah. Gerçekten karanlık, gizemli ama çok sofistike bir renk tonuna sahip, Swarovski kristalleri sizi suskun bırakıyor.

Siyah renk güven demektir ve Suga’da bundan çok var. Ayrıca zarafeti, gizemi ifade eder ve sadık kişiliklere sahip insanları temsil eder . Bana öyle geliyor ki bu mikrofon sevgili Suga’mıza çok yakışmış, ne dersiniz?

İLGİLİ: BTS Grammy Ödülü Aldı Mı? 2021 Adaylığı

J-Hope Mikrofon Rengi

ARMY herhangi bir konuda hemfikirse, o da J-Hope’un bir güneş olduğudur. Hobi’nin yüzünde her zaman en karanlık günleri bile aydınlatan bir gülümseme var, bu nedenle birçok hayran mikrofonunun sarı hatta turuncu olmamasına şaşırdı.

Güneşin rengini seçmek yerine Hoseok parlak kırmızıyı seçti ❤️

Bir süre ışığa göre renk değiştiren ay renginde gümüş bir mikrofon takmasına rağmen, J-Hope dışarı çıkıp sahnede göze çarpan kırmızıyı kullanmaya karar verdi .

Mikrofonunun kırmızı rengi, kolay unutulmayan mutluluğu, dışa dönük ve canlı insanları temsil eder. Bu nedenle J-Hope mikrofonu için ideal bir renk olduğunu düşünüyorum.

RM Mikrofon Rengi

Mavi renk genellikle özgürlük, sadakat, sorumluluk, ciddiyet ve gerçekle yakından ilişkilidir. RM’yi tanıyorsanız, tüm bu kelimelerin onu tanımlamak için kullanılabileceğini biliyorsunuzdur, bu yüzden mikrofonunun mavi olmasının nedenleri ne olursa olsun, asıl önemli olan onun için ideal olmasıdır.

Ancak, RM’nin artık tek bir mikrofonu yok, artık 3’ü var!

Birincisi bildiğimiz kristalli mavi renk, ikincisi kristalli gümüş ve sonuncusu da sahnede olduğu kadar parıldayan siyah.

MRI mikrofonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları seviyorum!

Jimin Mikrofon Rengi

Jimin, sıcak kişiliği ya da BTS üyesi olarak taşan büyük yeteneği nedeniyle çok değerli bir insan. Aynı zamanda sizi desteklemek için orada olacak mükemmel bir arkadaştır.

Gördüğünüz gibi Jimin mikrofonunun rengini de değiştirdi!

Parıldayan ve doğal abartılı bir ışığı olan altın bir mikrofonla başladı, ancak şimdi, Swarovski kaplamalara sahip, uzaktan görülebilen güzel bir turuncu mikrofona sahip , yine de onun Jimin olduğunu anlayacağız.

Turuncu renk, parlamak için doğmuş motive, mutlu ve hevesli insanları temsil eder. Bu kulağa Jimin için mükemmel bir tanımlama gibi gelmiyor mu?

V Mikrofon Rengi

Taehyung’un mikrofonu yeşil. Ve birçok hayran için bunun nedeni, büyükannesiyle birlikte kırsal kesimde büyüdükten sonra doğayı gerçekten sevmesidir. 🌿

BTS hyunglarının mikrofonlarının aksine , onunki Swarovski kristalleri içermiyor, ancak V’nin bir moda tutkunu olduğu ve hatta onu takılarıyla eşleştirdiği düşünülürse, bu onu daha az çekici kılmıyor .

Jungkook Mikrofon Rengi

Jungkook’un artık iki mikrofonu var! İlki hala mor ama şimdi biraz farklı bir ton. Ek olarak, gökkuşağı kristalleri ile donatılmıştır.

Bu renk, ARMY için güzel bir anlam taşımasının yanı sıra , bir kişinin gerçekleştirmeye kararlı olduğu hayal gücü, yaratıcılık, hayaller ve en derin arzularla bağlantılıdır .

Evet, bu kesinlikle Jungkook’a benziyor.

Kesinlikle seni morluyorum . 💜

Fakat bekle! Jungkook yeni, çok daha mavimsi bir mikrofon rengiyle sahneye çıktı.

BTS’in 2021 Grammy’deki performansında , Jungkook yeni mavi saç rengi, davul çalması ve yeni mavi mikrofonu ile büyüledi. Sevdim!

Şimdi size BTS’in mikrofonlarının ne renk olduğunu sorarlarsa, ne kadar ARMY olduğunuzu göstererek akıcı bir şekilde söyleyebilirsiniz.

Söylesene , en sevdiğin BTS mikrofon rengi nedir? Jin’i ve J-Hope’u sevdiğimi itiraf etmeliyim, sahnede çok dikkat çekiyorlar ve gerçekten güzel, narin ve zarifler.