BTS Grammy Ödülü Aldı Mı? 2021 Adaylığı

BTS Grammy Ödülü Aldı Mı: “Aday olmak ve muhtemelen bir ödül almak istiyoruz.”BTS yeni başlamış gibi görünebilir, ancak özellikle Amerika’yı ele geçirme konusunda en büyük hedeflerinin ne olduğunu zaten biliyorlar.

K-Pop süper yıldızları gelecek yıl için büyük hedeflerinden bahsetti ve bunlardan biri altın bir Gramofon kupasını içeriyor .

RM, Esquire’a “Aday olmak ve muhtemelen bir ödül almak istiyoruz” dedi . “Bence Grammy, tüm Amerikan yolculuğunun son kısmı gibi, son kısım. Yani evet, göreceğiz.”

Grubun albümü Love Yourself: Tear ,2019’da En İyi Kayıt Paketi için aday gösterildi. Bununla birlikte BTS, beste, performans veya prodüksiyon açısından herhangi bir şarkı veya albüm için henüz bir adaylık almadı.

İLGİLİ: BTS Butter Şarkı Sözleri Türkçe ve İngilizce

Grup, 2020 töreninde Lil Nas X’in “Old Town Road” performansının bir parçası olarak performans sergilediklerinde tarih yazdı ve onları bunu yapan ilk K-Pop grubu yaptı.

2021 Grammy adayları 25 Kasım Salı günü açıklanacak, bu yüzden çocukların bu hayalleri gerçekleştirme şansı var. Bu yılın başlarında BTS , 2021 ödül şovunun uygunluk penceresine giren Map of the Soul: 7 albümlerini yayınladı . EP’leri Map of the Soul: Persona da uygundur.

Grup, son albümleri BE sayesinde şu anda listelerin zirvesinde yer alırken, 2022 törenine kadar aday gösterilmeyecek.

Peki sonunda 2021’de bunu gerçekleştirecekler mi? Görünüşe göre öğrenmek için beklememiz gerekecek!